Nabízíme dva druhy výletů: Pravidelné a Soukromé výlety.

| Pravidelné/sdílené výlety | Privátní/felxibilní výlety | Často kladené dotazy – Exkurze |

 

Pravidelné/sdílené výlety

Vzhledem k tomu, že se konají v pevných termínech a časech, naše pravidelné společné výlety jsou méně flexibilní než naše soukromé výlety. Výhodou je, že budou pravděpodobně levnější než soukromé výlety, a jsou také skvělým způsobem, jak poznat nové lidi, pokud cestujete sám/sama. Mikrobus nebude vyhrazen pouze pro vás, ale budou s vámi cestovat i ostatní cestující. Nevýhodou společné prohlídky je, že se musíte držet daného plánu a je málo času, abyste si prohlédli památky sami. Naše běžné ceny za výlety jsou účtovány za osobu a zahrnují:

-> Transfer z vašeho hotelu
-> Vstupné na památky
-> Oběd (u některých zájezdů)
-> Kvalifikovaného průvodce, který vám řekne o historii a zajímavostech jednotlivých památek

Tip: Pokud si zarezervujete společný výlet s naší společností, a pokud bude ve vaší skupině více než 12 osob, jsme schopni, ve většině případů, zajistit vozidlo, které bude určeno výhradně pro vaši skupinu.

>> Prohlédněte si naší nabídku pravidelných výletů

 

Flexibilní privátní výlety

Naše soukromé výlety jsou zcela flexibilní a dokonce i váš itinerář může být přizpůsoben přesně tomu, co chcete vidět. Stejně jako je možné přizpůsobit váš program soukromému výletu, můžete si také zvolit, kolik času chcete pro sebe a kolik času chcete strávit na každé památce (pokud chcete výlet zkrátit nebo naopak prodloužit, upravíme cenu/dobu čekání přímo na daném místě). Všechny naše soukromé výlety zahrnují:

-> Standardní vozidla: pro čtyřčlenné skupiny používáme standardní vozidla sedan, a pro větší skupiny standardní minibusy nebo autobusy. Cena zahrnuje poplatek za čekání na místě prohlídky a dopravu zpět do vašeho hotelu. Upozorňujeme, že vás řidič zaveze na místo určení, cena ale nezahrnuje další jízdu mimo stanovenou trasu (řidič vás zaveze na předem stanovené místo, kde na vás bude čekat). Krátké zastavení na cestě kvůli použití toalety nebo občerstvení je zahrnuto v ceně.

-> Anglicky mluvící řidič: řidič vám poskytne základní informace o každém zajímavém místě daného výletu. Pokud se chcete dozvědět více, k dispozici máte brožury a mapy z turistických informačních center.

->  Průvodce (volitelné)

Soukromé prohlídky nezahrnují turistického průvodce, pokud si jej nezarezervujete předem – průvodce je ale za poplatek. Průvodci mluví německy, španělsky, rusky, portugalsky, italsky a francouzsky. Za průvodce se také platí podle velikosti vaší skupiny. Například, pokud jste čtyřčlenná skupina, a chcete mít průvodce, cena bude stejná jako pro pět osob.

Ceny za naše soukromé výlety jsou uváděny jako ceny za vozidlo, ne za osobu, takže budete platit stejnou cenu za sedan (ať už jste 1 osoba nebo 4), stejně tak stejnou cenou za minivan (ať už je vás 5 nebo 8 osob), atd. Proto, čím více lidí máte ve skupině, tím méně každý člověk bude muset zaplatit.

>> Prohlédněte si naší nabídku privátních výletů

 

Czech Republic Excursions

We’ve learned so much on this trip to the Karlovy Vary. Thank you for your organization, and the vast knowledge you have shared with us. Our driver Peter was better than a professional tour guide. Linda M., Manchester

Your excursion was exactly what I was looking for. Our driver was excellent and information DVD which we watched on the way to the Kutna Hora made our trip even better. Great value as well, highly recommended. Tonny S.

It is my pleasure to express my complete satisfaction with the superb trip to the Karlstejn. Short escape form bustling city … Please send my thanks to Martin, your driver. Izzak

Hello there, We attended this tour today, and I just wanted to write and say how much myself and my Mother enjoyed it! Our Guide was fantastic and so knowledgeable. Could you tell me her name? I didn’t leave a tip with her but wish I had done. Would you be able to pass on my message of thanks. Helen Whitby, UK