Užijte si túry a prohlídky Prahy s anglickým komentářem

Vedené licencovanými průvodci

Procházky a výlety – Dotazy | Místo setkání | O procházkách | Soukromé prohlídky Prahy

PAT Guide

Jedním z nejlepších způsobů, jak si užít a poznat Prahu, je zúčastnit se pěší prohlídky města. Nejen, že narazíte na ta nejlepší místa ve městě, která musíte vidět, ale naši průvodci s orlíma očima vás také seznámí s mnoha skrytými místy a pamětihodnostmi, kterých si sami rozhodně nevšimnete! Procházky Prahou jsou fantastickou příležitostí, jak poznat a přiblížit bohatou historii města a nádhernou architekturu.

Abychom zajistili, že si pěší prohlídky Prahy užijí všichni turisté, máme základní bezplatnou pěší prohlídku Prahy, které se můžete zúčastnit, pokud nechcete nic utrácet. Naše prohlídky probíhají denně a všechny začínají zpravidla ze Staroměstského náměstí, pokud není uvedeno jinak.

Nabízíme také okružní jízdu autem, která se vám bude hodit, pokud nechcete chodit pěšky. Budete vyzvednuti z hotelu a projedete se a podíváte se na krásné památky, které Praha nabízí.

12 března, 2022

Velká prohlídka města

Tato třídílná prohlídka je fantastická, protože pečlivě vyzdvihuje Prahu jako historický a architektonický klenot střední Evropy. Tato prohlídka trvá tři a půl hodiny, skládá se z chůze, jízdy autobusem a lodí a ukáže vám to nejlepší z Prahy, včetně Starého Města, Nového Města, Malé Strany a Hradčan.
12 března, 2022

Superior prohlídka Prahy

Tento zájezd, který je mezi turisty nejoblíbenější, vám představí všechna nejlepší místa v Praze. Tato šestihodinová prohlídka se skládá z pěší prohlídky, plavby lodí po Vltavě, oběda a jízdy tramvají.
12 března, 2022

Pražský hrad přes Královskou cestu

Projeďte Karlův most a navštivte Hrad – jednu z největších pevností střední Evropy a podstatu České republiky. Projdete se po Královské cestě a narazíte na katedrálu svatého Víta, Starý královský palác, okouzlující Královskou zahradu, baziliku svatého Jiří a Zlatou uličku.
12 března, 2022

Pivní túra

Tato procházka vás zavede do nejoblíbenějších barů a hospod v Praze, kde si budete moci vychutnat vzorky místních piv a získat znalosti o historii vaření piva v zemi. Jste-li milovníkem barfly a/nebo piva, pak je toto turné určitě pro vás.
12 března, 2022

Noční prohlídka Prahy

Tato prohlídka, která je ideální pro turisty s večerní rezervou, vás vezme na půvabnou plavbu po Vltavě a umožní vám vychutnat si úchvatné noční osvětlení Prahy. Autobusem se dostanete na loď, odkud si užijete jedinečné pohledy na noční život Prahy. Teplý a studený bufet a živá hudba na lodi udělají váš večer ještě zábavnějším!
12 března, 2022

Bezplatná prohlídka Prahy

Na této čtyřhodinové prohlídce s průvodcem, zdarma pro všechny naše zákazníky s letištní dopravou, uvidíte nejvýznamnější pražská zajímavá místa, včetně Václavského náměstí, Pražského hradu a Karlova mostu. Prohlídka je vedena v angličtině.

Soukromí průvodci

Můžete si také vybrat soukromé prohlídky Prahy a celé České republiky pod vedením našich profesionálních průvodců. Naši průvodci jsou licencovaní a dostatečně kvalifikovaní, s potřebným vzděláním a certifikáty poskytovanými Pražskou informační službou. Jejich rozsáhlé znalosti jazyků, historie, architektury a umění jsou pro nás chloubou. Průvodci mohou provádět výklad ve většině světových jazyků (jako je němčina, španělština, portugalština, francouzština, holandština, italština a ruština). Za služby průvodce vám bude účtována fixní sazba za hodinu a tato sazba nebude ovlivněna počtem lidí, které máte ve skupině (doporučujeme však maximálně 20 osob na průvodce). Naše standardní sazba je od 500 Kč za hodinu pro většinu běžných jazyků.

Pro přesnou cenovou nabídku nás můžete kontaktovat zde.

Slevy

Pokud si u nás zarezervujete transfer z/na letiště nebo na vlakové nádraží a zaplatíte předem online, budete si moci užít 11% slevu na prohlídky Prahy. Při rezervaci napište „Doprava a exkurze 11% sleva“ a budete mít nárok na slevu. Rezervace musí být uhrazena nejpozději 24 hodin před termínem vyzvednutí.

Sleva se nebude vztahovat na túry, které jsou již zlevněné, jako je speciální nabídka Superior Tour a večeře na řece. Platí standardní storno podmínky.