Kromě transferů z/na letiště Praha rovněž zajišťujeme následující služby:

Výhody rezervace předem

Proč při cestě z nebo na letiště využít naši přepravní společnost?

    • Naše letištní transfery vám poskytnou jistotu, že na vás bude po příletu na pražské letiště čekat profesionální řidič vystupující ve společenském obleku, vyzvedne vás a bez jakýchkoli komplikací odveze v novém klimatizovaném voze střední nebo vyšší třídy na vaše místo určení.
    • S námi nemusíte mít strach, že vůz bude nepříjemně cítit kouřem nebo že bude neuklizen. Naše vozy jsou vždy čisté a nekuřácké.
    • S námi nemusíte sledovat taxametr a obávat se, že se cena za čekání v dopravní zácpě změní v nepříjemné překvapení po předložení účtu. Námi garantované pevné ceny se nemění v závislosti na provozním čekání nebo délce trasy např. z důvodu objížďky nebo dopravní zácpy.
    • S námi nemusíte mít obavy, že objednané taxi nepřijede včas, protože váš let přistane dříve nebo později, nebo že si řidič zapne taxametr hned po přistání letu. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda přilétáte dříve či později oproti předpokládanému času. Stav letu kontrolujeme on-line a tak přesně víme, kdy přistanete.
    • S námi nemusíte mít pocit nepříjemně stráveného času diskusí během jízdy, která vás může obtěžovat. Naši řidiči jsou profesionálně školeni být za všech okolností přátelští a plně nápomocní.

Tyto možnosti máte. Volba je na vás. Pokud nesplníme vaše vysoké očekávání, v souladu s naším přepravním řádem, garantujeme přepravu zdarma nebo kompenzaci.

Další možnosti přepravy z letiště Praha Ruzyně

Většině cestujícím plně vyhovuje MHD, která je bezesporu spolehlivá, levná, ale na druhou stranu není příliš komfortní, a to zejména pro cestující s malými dětmi nebo při cestování s větším počtem zavazadel.

Další možností je objednat si běžné taxi. Časté předražování a mnohdy i pochybná úroveň služeb některých taxislužeb nezaručuje, že za své peníze získáte kvalitu, kterou právem očekáváte. Příběhy okradených turistů a často i místních, které jsou k dohledání na internetu, statistiky kontrol MP, která se tuto problematikou zabývá, vypovídají, že Praha má ještě hodně co dohánět v porovnání s ostatními městy, aby kvalitu služeb taxislužby trvale zajistila. Bohužel zatím je pojem „Taxi a město Praha“ stále spojen s častým předražováním.

Poslední variantou je zvolit pro dopravu na letiště vlastní vůz a využít některé z parkovišť. Tato volba je určitě dostačující pro ty, kteří chtějí využít k přepravě vlastní vůz. Nicméně cena i toho nejlevnějšího parkování v blízkosti letiště a náklady na pohonné hmoty jen málokdy může konkurovat ceně za jinou variantu přepravy. Další nevýhodou levného parkovného v blízkosti letiště je nutnost využití přepravy z parkoviště na letiště a zpět. Po příletu jste nuceni kontaktovat dispečink parkoviště, který pro vás zajistí odvoz. Musíte tedy počítat minimálně s 30minutovým zdržením. Dalším problémem některých parkovišť může být nedostačené zabezpečení vašeho vozu.

FeedbackCo o nás řekli naši zákazníci

Chci vám jen říct, jak jsme spokojeni s vaší společností a vašimi službami! Právě jsme navštívili Prahu a díky vám byl náš pobyt úspěšný! :) Děkujeme vašim dobrým řidičům! A zvláštní poděkování patří vaší průvodkyni Monice, která nám ukázala Prahu! Byla fantastická! Vaše služby doporučíme všem našim přátelům a dalším.
Píši jen, abych poděkoval všem zaměstnancům, kteří se zabývali mou rezervací, zaměstnanci, se kterým jsem mluvil z letiště, abych informoval o mírném zpoždění, a především řidičům, kteří nás přepravovali z letiště a na letiště v roce Praha, byli nápomocní a zdvořilí a velmi efektivní. Předejte prosím mé poděkování všem a určitě v budoucnu opět využiji vašich služeb. paní Helen Campbell
Právě jsme se vrátili z Prahy a chtěl bych vám poděkovat za skvělé služby, které se nám dostalo. Na mě a mých 7 přátel udělali velký dojem vaši řidiči a perfektní služby. Děkujeme, že náš čas v Praze běží hladce. Pearl Toddová
Děkujeme za vaši skvělou službu. Muž na nás čekal na letišti s kartou, která se pro nás také vrátila včas. Udělali jsme také volnou procházku se Šárkou, byla vynikající, doporučujeme vaši společnost. Výlet lodí v noci byl také dobrý. Derek King