Vaše bezpečnost je zaručena s dopravou Prague Airport Transfers

Všichni naši řidiči jsou buď denně testováni, nebo plně očkovaní na COVID-19 a dle aktuální pandemické situace nosí obličejovou masku (FFP2 nebo N95).

Dle aktuální pandemické situace: Abychom minimalizovali všechna rizika, pravidelně kontrolujeme vozy a komunikujeme s našimi řidiči o nejlepších a nejúčinnějších způsobech, jak zabránit šíření infekce. Řidiči jsou povinni dodržovat naše bezpečnostní standardy, zejména po každé jízdě musí nosit ochranné masky a dezinfikovat svůj vůz. Řidiči jsou také denně testováni na teplotu a mohou řídit pouze v případě, že nemají horečku nebo jiné příznaky chřipky.

Také vás prosíme, abyste při používání naší přepravní služby nosili roušku, která vám zakryje ústa a nos. Cestujícím se také doporučuje, aby před vstupem do vozidla použili dezinfekci na ruce. Doporučujeme vám sedět na zadních sedadlech a pokud je to možné, otevřít okno, aby bylo zajištěno dodatečné větrání. Při kašli nebo kýchání si zakryjte ústa loktem nebo kapesníkem.


Bezpečnost dětí

Staráme se o bezpečnost vašich dětí stejně jako vy. Pokud s vámi cestují malý andílci, dejte nám to prosím vědět předem – při rezervaci – abychom mohli zajistit odpovídající dětské autosedačky a mít je připravené, až dorazíte. Abychom pro vás byli ještě lepší, poskytujeme tyto služby zdarma! Mít sedačky pro miminka není v taxislužbě povinné, ale důrazně se doporučuje. Prague Airport Transfers silně podporuje a dodržuje bezpečnostní předpisy a doporučení pro cestování dětí podle nařízeni ministerstva dopravy.


Bezpečnost cestujících

Věříme, že naši klienti by měli mít zajištěna nejlepší bezpečnostní opatření, proto všechna naše vozidla jsou pojištěna – nad rámec zákonné povinnosti. Je pro nás prvořadou prioritou zajistit bezpečnost cestujících a učinit jejich cestu bezproblémovou.


Dětské autosedačky

Typy dětských autosedaček, které nabízíme:

Dětské autosedačky – vhodné pro děti do 9 kg (20 lb.) resp. pro děti do 1 roku věku.

Autosedačky pro batolata – Vhodné pro děti s hmotností mezi 9 kg a 18 kg (20 – 40 liber) resp. pro děti ve věku 1 až 4 roky.

Podsedáky – vhodné pro děti s hmotností mezi 18 kg a 36 kg (40 – 80 liber). Z hlediska stáří se jedná o děti ve věku 4 až 12 let.


Bezpečnost vozidel

Aby vaše cesta s námi byla bezpečná, používáme GPS k monitorování našich vozidel. Všechna naše vozidla jsou vybavena GPS a jsou neustále monitorována a sledována, abychom zajistili vaši bezpečnost. Vozidlo pro vás obvykle zajistíme do 15 minut, pokud potřebujete transfer z nebo na letiště, nebo dokonce transfer do města.
Naši zkušení a zkušení řidiči mají za sebou hodně let kvalitních služeb a mluví rovněž anglicky. Jsou zdvořilí a pomohou vám se zavazadly. Navíc budete mít 24/7 zákaznickou podporu, a to jak telefonicky, tak e-mailem.


Garantovaná nejlepší cena

Jedna věc, kterou si naši klienti mohou být jisti, je, že cena a služby, které poskytujeme za nabízený sortiment vozidel, představují výborný poměr výkon/cena. Navíc poskytujeme záruku vrácení peněz. Naši klienti navíc mohou ve většině případů svou rezervaci kdykoli zrušit zdarma – bez nutnosti zálohy.

Vážíme si také pouta a důvěry mezi námi a klientem. Jsme tedy od začátku zcela transparentní a cena, na které se klienti s námi dohodnou, je cena fixní. Od klienta nebudou požadovány žádné skryté nebo extra poplatky za parkování, čekání atd.


Příslib nejlepší služby

Je možné, že v Praze vám taxikář naúčtuje mnohem dražší jízdné, než je skutečné jízdné. Řidič nemusí znát váš jazyk a vozidlo může být mnohem méně pohodlné, než byste si přáli. Důrazně doporučujeme rezervovat si transfer u Prague Airport Services – trvá to pouhých 5 minut a vyhnete se všem výše zmíněným rizikům. I když někteří klienti mohou být nedůvěřiví k online rezervacím taxi s více než férovými podmínkami, garantujeme, že námi poskytované služby jsou prostě elitní (nevyžadují se žádné platby předem).