Minibusy jsou nabízeny vozidly Mercedes Vito a VW Transportér až pro 8 osob. Autobusovou dopravu zajišťují minibusy Mercedes Sprinter pro 20 osob, autobusy ISUZU pro 30 osob a autobusy Mercedes Turismo až pro 54 osob.
Naše ekonomické transfery jsou zajišťovány menšími vozidly, jejichž zavazadlový prostor má omezenou kapacitu. Většinou používáme vozy Škoda Octavia nebo obdobné vozy.
Pro privátní transfery zpravidla poskytujeme vozidla Škoda Superb nebo VW Passat, která jsou vhodná až pro čtyři cestující. Pokud máte více než čtyři středně velká zavazadla, doporučujeme objednat minivan.
Ke sdílené přepravě používáme převážně minivany Mercedes Vito. Cestujícím s větším počtem zavazadel a cestujícím s dětmi se doporučujeme objednat privátní sedan nebo minivan.
Naše limuzíny Lincoln, Hummer, Lancia a Cadillac mají omezenou kapacitu zavazadlového prostoru. Pokud máte hodně zavazadel nebo cestujete ve skupině více než pěti cestujících, budete možná potřebovat extra vůz pro zavazadla.

Proč si zarezervovat přepravu předem?

Čekání na příjezd MHD po dlouhém a únavném letu nebo těsně před cestou na letiště je vždy stresující. Pak je tu ještě možnost, že vám běžné pouliční taxíky naúčtují předražené jízdné. Jedním z nejoblíbenějších triků je, že vás vezmou delší trasou přes obchvat města, aby cenu za taxi předražili. Abyste si byli jisti, že dostanete ty nejlepší transferové služby, které si zasloužíte – rezervujte si u nás transfer předem. Můžete být bez obav, protože náš řidič na vás bude čekat – i když bude mít váš let zpoždění nebo přiletí dříve. Řidič vám také pomůže se zavazadly. Přestože jsou naše ceny fixní, zaručeně ušetříte až 50 % ve srovnání s běžnými pouličními taxíky.

Doporučeno v průvodcích

Naše služby najdete zmíněné také v průvodcích, jako je Rick Steve's Prague & The Czech Republic, Lonely Planet a dalších.