Minibusy jsou nabízeny vozidly Mercedes Vito a VW Transporter až pro 8 osob. Autobusovou dopravu zajišťují minibusy Mercedes Sprinter pro 20 osob, autobusy ISUZU pro 30 osob a autobusy Mercedes Turismo pro 54 osob.
Naše ekonomické transfery jsou zajišťovány menšími vozidly, jejichž zavazadlový prostor má omezenou kapacitu. Většinou používáme vozy Škoda Octavia nebo podobné vozy.
Pro soukromé transfery většinou poskytujeme vozidla Škoda Superb nebo VW Passat, která jsou vhodná až pro čtyři cestující. Pokud máte více než čtyři středně velká zavazadla, doporučujeme objednat bezplatný upgrade na minivan za stejnou cenu.
Ke sdílené přepravě používáme převážně minivany Mercedes Vito. Cestujícím s větším počtem zavazadel a cestujícím s dětmi doporučujeme objednat si raději náš privátní sedan nebo minivan.
Naše limuzíny Lincoln, Hummer a Cadillac mají omezenou kapacitu zavazadlového prostoru. Pokud máte hodně zavazadel nebo cestujete ve skupině více než pěti cestujících, budete možná potřebovat extra vůz pro zavazadla.

Proč rezervovat přepravu předem?

Čekání na příjezd MHD po dlouhém a únavném letu nebo těsně před cestou na letiště je vždy stresující. Pak je tu ještě možnost, že vám běžné pouliční taxíky naúčtují předražené jízdné. Jedním z nejoblíbenějších triků je, že vás vezmou delší trasou přes obchvat města, aby cenu za taxi předražili. A na rozdíl od jiných taxislužeb si neúčtujeme servisní poplatek jen za provedení rezervace. Abyste si byli jisti, že dostanete ty nejlepší služby transferu z letiště - které si zasloužíte - rezervujte si u nás transfer předem. Můžete být bez obav, protože víte, že náš řidič na vás bude čekat - i když bude mít váš let zpoždění nebo přiletí dříve - a pomůže vám také se zavazadly. Přestože jsou naše ceny fixní, zaručeně ušetříte až 50 % ve srovnání s běžnými pouličními taxíky.

Doporučeno v průvodcích

Naše služby najdete zmíněné také v průvodcích, jako je Rick Steve's Prague & The Czech Republic, Lonely Planet a dalších.