Spolupráce a výhody pro stálé zákazníky a cestovní kanceláře

Naše flotila | Naši řidiči | PDF prezentace | Kč ceník | EUR ceník

Partnerství

Hotelů, cestovním kancelářím a další společnostmi vyžadující pravidelnou přepravu nabízíme spolupráci a zvýhodněné ceny. Ceny jsou k jednání a určovány individuálně. Můžete kliknout sem stáhnout si všeobecný partnerský ceník.

Můžete se také zapojit do našeho affiliate programu a získávat provize z prodeje za doporučení, pokud provozujete web související s cestováním.

Hotelová doprava

Toto je jedna z našich nejvýznamnějších částí. Mnoho významných hotelů a prázdninových apartmánů v Praze pravidelně využívá našich přepravních služeb pro své hosty. Pokud vlastníte nebo spravujete hotel nebo holiday apartment, kontaktujte nás; zcela jistě splníme všechny vaše požadavky.

  • provizní systém pro hotely, recepční a konciéře
  • možnost uzavření smlouvy o zajištění přepravy
  • výlety pro hosty

Nabídky pro školky, rodiče a děti

Nabízíme vám pravidelný o bezpečný odvoz dětí ze škol a školek.

Doprava pro firmy

Pokud vlastníte nebo řídíte firmu a vaši zaměstnanci potřebují pravidelně dojíždět na Letiště Praha, nebo mít zajištěnu přepravu z bydliště do práce, můžete popřemýšlet o našem kompletním přepravním servisu. Nabídne vám vysoce profesionální řidiče, aktuální, pohodlný a velký vozový park, konkurenceschopné ceny, platbu fakturou a 100 % záruku vrácení peněz, abychom jmenovali jen některé z mnoha výhod, které můžeme nabídnout. Další výhodou je, že naši zdvořilí a anglicky mluvící řidiči zajistí, že vaši zahraniční klienti nebo obchodní partneři, budou v Praze náležitě uvítáni a budou mít příjemnou a pohodlnou cestu.

Pokud pořádáte jednorázovou akci, zajistíme dostatečné množství vozů pro váš kongres, případně kyvadlovou dopravu.

Jak to funguje?

Privátní transfery

Naši zdvořilí a anglicky mluvící řidiči na vás budou čekat na letišti, až přiletíte. Budou držet cedulku s vaším jménem (nebo názvem vaší společnosti, podle toho, čemu dáváte přednost), abyste se snadno našli. Pokud budou muset čekat delší dobu, zaparkují svá vozidla na nedalekém hlídaném parkovišti. Pokud je pravděpodobnější, že opustíte letiště velmi brzy, budou vozidla zaparkována v „pruhu pro krátkodobé parkování“ těsně před budovou terminálu.

Cedulku, kterou bude řidič držet, si můžete nechat upravit podle svého. Pro snadnější identifikaci můžeme na cedulku uvést například logo vaší společnosti. Tuto metodu využívají někteří naši stálí firemní zákazníci.

Sdílená shuttle doprava

Běžně pro shuttle přepravuje přidělujeme minibus pro osm cestujících, ale ne vždy. Někdy posíláme standardní sedan nebo velký minibus. Záleží nám na čase našich klientů, proto se snažíme minimalizovat jejich čekací dobu tím, že cestující ze stejného letu budou cestovat pouze ve stejném sdíleném vozidle. Čekací doba je relativně krátká – obvykle maximálně pět až patnáct minut. Obvykle se na stejné trase z letiště spojují dohromady maximálně tři samostatné skupiny cestujících.