Služby spolupráce a výhody pro stálé zákazníky a cestovní kanceláře

Naše flotila | Naši řidiči | PDF prezentace | Kč ceník | EUR ceník

Partnerství

Hotely a další pobytové agentury spolu s cestovními kancelářemi a společnostmi vyžadujícími pravidelné transfery se mohou těšit na spolupráci a speciální ceny Prague Airport Transfers. Ceny jsou k jednání individuálně. Můžete kliknout sem stáhněte si všeobecný ceník partnerství.

Můžete se také zapojit do našeho affiliate programu a získávat provize z prodeje za doporučení, pokud provozujete web související s cestováním po Praze.

Stálí zákazníci

Naši stálí zákazníci se mohou těšit na konkurenční partnerské ceny – ať už se jedná o individuální zákazníky nebo korporátní skupiny – což zaručí úsporu poměrně značného množství peněz za stejnou špičkovou kvalitu a bezkonkurenční služby! Pokud tedy cestujete na pražské letiště pravidelně, kontaktujte nás již nyní!

Doprava pro korporátní skupiny

Pokud vlastníte nebo řídíte firemní skupinu a vaši zaměstnanci potřebují pravidelně dojíždět na Letiště Praha, můžete popřemýšlet o našem kompletním přepravním servisu. Nabídne vám vysoce profesionální řidiče, aktuální, pohodlný a působivý vozový park, konkurenceschopné ceny, platbu fakturou a 100% záruku vrácení peněz (bez otázek), abychom jmenovali jen některé z mnoha výhod musíme nabídnout. Další výhodou je, že naši zdvořilí a anglicky mluvící řidiči zajistí, že zahraniční klienti nebo obchodní partneři, které jste mohli navštívit, budou v Praze náležitě uvítáni a budou mít příjemnou a pohodlnou cestu, aniž by je mohlo oškubat nepoctivé žluté taxi. Řidiči.

Hotelová doprava

Toto je jedna z nejlepších a nejvýznamnějších částí naší společnosti. Mnoho významných hotelů a prázdninových apartmánů v Praze pravidelně využívá našich přepravních služeb pro své hosty. Pokud vlastníte nebo spravujete hotel nebo prázdninový byt, kontaktujte nás; zcela jistě splníme všechny vaše požadavky.

Operační postupy

Soukromý převod

Naši zdvořilí a anglicky mluvící řidiči na vás budou čekat na letišti, až přiletíte. Budou držet kartičku s vaším jménem (nebo názvem vaší společnosti, podle toho, kterému dáváte přednost), abyste je snadno našli. Pokud budou muset čekat delší dobu, zaparkují svá vozidla na nedalekém hlídaném parkovišti. Pokud je pravděpodobnější, že opustíte letiště velmi brzy, budou vozidla zaparkována v „pruhu pro krátkodobé parkování“ těsně před budovou terminálu.

Kartu, kterou bude řidič držet, si můžete nechat upravit podle svého. Pro snadnější identifikaci můžete na kartu uvést například logo vaší společnosti. Tuto metodu využívají někteří naši stálí firemní zákazníci.

Sdílená kyvadlová doprava od dveří ke dveřím

Když jsou našim řidičům přiděleny „převodní práce“, je jim řečeno, aby přijali všechny cestující raketoplánu z jednoho letu. Všichni naši cestující kyvadlové dopravy ze stejného letu cestují ve stejném vozidle (občas jsou ve stejném vozidle přepravováni i cestující z jiných letů, kteří přilétají ve stejnou dobu). Normálně přidělujeme minibus pro osm cestujících, ale ne vždy; někdy posíláme standardní sedan nebo velký minibus. Záleží nám na drahocenném čase našich klientů, proto se snažíme minimalizovat jejich čekací dobu tím, že cestující ze stejného letu budou cestovat pouze ve stejném sdíleném vozidle. Čekací doba je relativně krátká – obvykle maximálně pět až patnáct minut. Obvykle se na stejné trase z letiště dají dohromady maximálně tři samostatné skupiny cestujících.