Vydejte se na procházku Prahou s licencovanými průvodci!

| Časté dotazy -  túry a procházky | Místo srazu | O prohlídkách Prahy |

12 března, 2022

Prohlídka Prahy autem

Tato prohlídka je vhodná pro turisty, kteří mají málo času a chtějí poznat to nejlepší z Prahy ve svém omezeném čase. Tuto prohlídku si mohou užít i starší turisté, kteří mají omezenou pohyblivost. Tuto prohlídku povede průvodce, který bude vyprávět v angličtině, španělštině, němčině, italštině, ruštině atd.
12 března, 2022

Individuální prohlídka

Dejte nám vědět, co chcete vidět, svůj časový rozsah pro prohlídku a vaše preference. Tato prohlídka bude odpovídat vašim přáním – průvodce v angličtině, španělštině, ruštině, italštině, němčině atd.

Soukromí průvodci

Naši profesionální průvodci vás provedou Prahou nebo kdekoliv po České Republic s naší pro prohlídku na míru. Průvodci jsou licencovaní a vzdělaní odborníci s certifikací Pražské informační služby. Mají znalosti o kultuře, jazyce, historii, umění a architektuře. Disponujeme průvodci, kteří mluví různými jazyky, jako je angličtina, francouzština, němčina, španělština, italština, holandština a ruština.

Bez ohledu na to, kolik lidí je ve vaší skupině, účtujeme fixní částku. Pro optimální zážitek však doporučujeme, aby skupina neměla více než 20 osob na jednoho průvodce. Standardní sazba za běžné hlavní jazyky začíná na 500 Kč za hodinu, a to za celou skupinu. Pro více informací o cenách a nabídkách nás neváhejte kontaktovat.