Efektivní, spolehlivé a vynikající služby

Vozový park, který disponujeme, zajišťuje pohodlný a spolehlivý způsob dopravy mezi letištěm Praha a dalšími lokalitami.

Naše vozy jsou čisté, luxusní, pohodlné a nekuřácké. Všem našim zákazníkům nabízíme kvalitní služby.

V současné době máme vozový park cca 150 vozidel. Většinou se skládá z vozů sedan, kde se pohodlně usadí čtyři cestující. V naší nabídce sedanů jsou Škoda Superb, VW Passat a Mercedes E.

Naše minibusy, jako jsou VW Transportér, Mercedes Viano, VW Caravella a Mercedes Vito, mohou přepravit až osm cestujících najednou.

Větší minibusy, např. Mercedes Sprinter, mohou přepravit až 20 cestujících. Mercedes-Turismo často využíváme pro autobusové transfery, kde může cestovat dohromady až 49 cestujících.

Máme také VIP vozidla pro různé počty cestujících. Nabízíme business a manažerské limuzíny jako je Mercedes E a Mercedes třídy S, kde se tři cestující mohou pohodlně usadit. Naše flotila prodloužených VIP limuzín zahrnuje Lincolna TC120 (maximálně pro 8 cestujících), Lancii Thema (maximálně pro 8 cestujících), Cadillac (maximálně 17 cestujících) a Hummer H200 (maximálně pro 17 cestujících).

A nebojte se o bezpečnost aut. Všechna naše vozidla jsou kompletně pojištěna.

Galerie naší flotily

Náš vozový park

Mercedes E

Náš vozový park

Náš vozový park

Náš vozový park

Některá vozidla disponují wi-fi hotspoty, aby byla vaše jízda plynulejší a zábavnější. A samozřejmě jsou zdarma k použití.

Ve vozech přes s platebními terminály přijímáme debetní a kreditní karty.