Prague City ToursProhlídky Prahy

Praha je historicky významné, krásné město. Jednoduchá procházka po pražskými uličkami vám dá možnost vidět různé památky a dozvědět se zajímavosti o městě. Kdo ví, možná dokonce objevíte některá skrytá zákoutí města!

Pěší prohlídky Prahy jsou jedním ze způsobů, jak se seznámit s městem a jeho historií a architekturou, zejména pro ty, kteří se město chystají navštíví poprvé.

Naše bezplatná procházka Prahou je navržena tak, aby vám ukázala hlavní turistické atrakce města. Je to skvělý způsob, jak se stručně seznámit se zajímavostmi Prahy.

Naše pěší túry začínají každý den od Staroměstského náměstí (pokud není uvedeno jinak). Pokud se vám nechce chodit pěšky, nabízíme rovněž prohlídy Prahy s dopravou, kdy vás vyzvedne z vašeho hotelu a provede městem bez nutnosti většího chození.

Vltava CruisePlavby po Vltavě v Praze

Praha má co nabídnout. S okružní plavbou Prahou si to všechno užijete a město uvidíte z jiného nevšedního úhlu.

S plavbami po řekách můžete vidět krásná místa podél mohutné řek Vltavy, které protékají srdcem města.

Kutna HoraJednodenní výlety a exkurze mimo Prahu!

Praha je krása, ale stejně tak i zbytek České republiky. Pokud zůstanete v Praze na pár dní, podívejte se na kouzelná místa mimo velkoměsto.

Historicky a kulturně bohaté na zámky a šlechtické památky jsou Čechy jedním z míst k návštěvě. Západočeské léčebné lázně jsou celosvětově proslulé, zatímco Terezínské tragické příběhy z druhé světové války nabízejí mnoho poučení. Český Krumlov a Kutná Hora jsou některá ze středověkých měst jižních Čech, která rozhodně doporučujeme navštívit. Přečtěte si více o našich exkurzích a jednodenních výletech.

 • Elizabeth Madsen

  Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasné služby, které se nám dostalo před týdnem při návštěvě Prahy:-))všichni naši řidiči byli dobře vychovaní, profesionální a velmi ochotní:-))Vaši společnost rozhodně doporučíme našim přátelům a rodina:-))) Z celého srdce děkujeme, že jste udělali naši návštěvu Prahy úžasnou a nezapomenutelnou. Musím říct, že na nás všichni vaši řidiči udělali dojem:-)))))) ještě jednou děkujeme a my určitě se do Prahy vrátím a opět využijeme vašich služeb:-)))))

  Elizabeth Madsen
 • Kim Teague

  Jen rychlý e-mail, který vám pochválí vaši službu. Včas, s přátelským efektivním personálem poskytujícím vynikající hodnotu za peníze. Klidně bych vás doporučil každému, kdo navštíví město. Mnohokrát děkuji.

   

  Kim Teague
 • Jackie O'Dowd

  Ahoj,

  Chtěl jsem vám poděkovat za skvělé služby, velmi profesionální a spolehlivé, což znamenalo, že jsme si mohli odpočinout a užít si prodloužený víkend. Ještě jednou děkuji.

  Navštíveno v Praze-27. února 2015 až 2. března 2015.

  Jackie O'Dowd
 • Catherine Hancock-Peat

  Dobrý večer,

  Chtěl jsem vám jen poděkovat za vynikající služby, kterých se nám od vaší společnosti dostalo při návštěvě Prahy. Oba řidiči byli dobře prezentováni, velmi zdvořilí, ochotní a přesní a auta byla čistá a pohodlná.

  Byli jsme velmi ohromeni profesionálními službami a určitě bychom si u vás zarezervovali znovu. Vaši společnost doporučím přátelům a rodině, pokud navštíví Prahu.

  Děkuji mnohokrát.

  Catherine Hancock-Peat
 • Kevin Fletcher-Biles

  Zarezervováno online z Velké Británie pár dní před odletem. Snadný rezervační systém, rychlé potvrzení a není vyžadována žádná platba předem, stačí zaplatit řidiči při příjezdu do hotelu. Jasné přesné ceny (asi 16 liber za auto), což byla obrovská Škoda Superb kombi, která by šťastně pojala 4 cestující a zavazadla, anglicky mluvící řidič se s vámi setká při příletech a pomůže se zavazadly. Efektivní transfer přímo do hotelu, aniž byste se museli trápit místní hromadnou dopravou nebo předraženými veřejnými taxíky. Nejlepší bylo předání voucheru na bezplatnou pěší prohlídku města ze Staroměstského náměstí. Ukázalo se, že to byla 5hodinová procházka s většinou významných památek města, včetně výletu na hrad s anglicky mluvícím studentem; stojí jen za taxi. Byli jsme tak ohromeni, že jsme si bez váhání rezervovali zpáteční cestu na letiště s touto společností.

  Kevin Fletcher-Biles
 • Nigel Uzzell

  Jen jsem vám chtěl napsat, jak skvělé byly vaše služby. V neděli 22.2. Použil jsem číslo linky pomoci uvedené v e-mailu a paní, se kterou jsem mluvil, byla jasná a informativní, a jakmile jsme měli nový čas, potvrdila, že Hummer tam bude i přes zpoždění. To byla speciální lahůdka k mým narozeninám, kterou jsem zařídil pro své hosty, kteří navštívili Prahu poprvé, a aby po zklamání ze zpoždění dorazili na letiště a našli tam Hummer, dovolená pro ně začala skvěle. . Váš řidič byl také vynikající a spustil okna přesně ve správný čas, aby jim poskytl kouzelný výhled na město. Jaký způsob, jak dorazit. Dále v den odjezdu, kdy jsme museli změnit čísla odjíždějících kvůli záměně někoho jiného, nám vaše help desk rychle a efektivně vyřídil další vozidlo. Musím říct, že vaše služby byly vynikající a určitě bych vás každému doporučil a nepochybně vás znovu využiji. Mnohokrát děkuji za každou pomoc.

  Nigel Uzzell
 • vicki webster

  Ahoj

  Chtěl jsem jen napsat e-mail, abych řekl, že jsem byl extrémně nadšený ze služeb, které jsem obdržel.

  Zvláštní poděkování Rossovi, vedoucímu zájezdu, za bezplatné turné od neděle. Jeho znalosti, odbornost a nadšení byly prostě úžasné a já bych kvůli němu za to turné klidně zaplatil. Počasí bylo trochu proti němu, ale to neztlumilo prohlídku a vyšel z cesty, aby se ujistil, že jsme zastavili v utajení, abychom mohli být chráněni před zvláštními útržky deště (dokonce dal svůj deštník jednomu z hostů ve skupině!) Doufám, že si on a jeho šéfové uvědomí, jak dobrý je ve své práci.

  Na bezplatnou prohlídku jsem byl ohromen. Hodně cestuji a toto byla zdaleka nejkomplexnější a zákazníkem vedená prohlídka, na které jsem byl. Předejte mé díky Rossovi a doufám, že mu bude nějakým způsobem blahopřát k skvělé práci, kterou odvádí!!

  Děkuji, Vicki

  vicki webster
 • Dobrý den, jen jsem vám chtěl sdělit, že Grand Walk byl velmi dobrý. Byla velmi úžasná a velmi vtipná. Mohl byste předat mé díky Martě. Marylyn R.

 • Emma Luing and family

  Chtěl jsem vám napsat, abych vám poděkoval za vynikající služby, kterých se nám dostalo na naší nedávné dovolené v Karlových Varech. Všichni vaši řidiči mluví velmi plynně anglicky a díky nim se zákazník cítí pohodlně a pohodlně, rád si povídá, ale nikdy nevyžaduje konverzaci. Nemohu být šťastnější se službami, které jsme obdrželi, zejména s milým řidičem, který nás odvezl z letiště do Grand hotelu Pupp a vyzvedl nás - byli jsme vděční za jeho pohodovou povahu a že se pro nás rád zastavil na cestě byla chvíli. Ocenili jsme skutečnost, že byl velmi opatrný řidič, protože počasí bylo docela ledové, a že dal naši bezpečnost na první místo. Jsem rád, že mě jakýmkoli způsobem citujete a vřele vás doporučím jak na výletním poradci, tak každému, koho známe, kdo cestuje do Prahy. Těšíme se na další rezervaci u vás v prosinci 2015.

  Emma Luing and family
 • Karen Copley

  Dobrý den, dne 14.12.2014 jsme využili Vašich služeb. Vaše služby jsem právě vřele doporučil jako vynikajícího cestovního poradce, nenechte, prosím, klesat standardy a nadále budete poskytovat vynikající služby a vaše budoucnost bude bezpečná.

  Karen Copley
 • O'Sullivan

  Právě jsme udělali cestu z našeho hotelu na letiště. Děkuji za 2 velmi snadné cesty. Příjemný řidič, rychlé odpovědi na emailové dotazy. Vaše služby rád doporučím. Mnohokrát děkuji

  O'Sullivan
 • Ian McLaren, Edinburgh

  Milý Stevene, jen chci říct, že na mě udělala vaše přepravní služba velký dojem. Vynikající pohodlí, pohotoví a efektivní řidiči, ale... váš malý průvodce byl prostě BÁJEČNÝ na procházení koktejlem a večeří...

  Ian McLaren, Edinburgh
 • Tom Scott

  Dobrý den, jen jsem chtěl pochválit svého řidiče, který byl efektivní, velmi zdvořilý, znalý a přátelský - a samozřejmě mluvil bezvadnou angličtinou! Po náročném dni mi velmi zpříjemnil cestu do centra Prahy. Děkuji mnohokrát a poděkujte mu; Je mi líto, že si nepamatuji jeho jméno.

  Tom Scott
 • C. J. Andrews

  Právě jsme se vrátili z Prahy a využili jsme vašich služeb na letiště az letiště a večerní výlet po řece.

  Veškeré zařizování bylo prvotřídní....načasování, příjemní řidiči a kontakt z kanceláře....texty a emaily atd.

  Výborně a děkuji.

  Nemohu najít moji referenci, ale to nevadí, jen dobré služby od vás

  C. J. Andrews
 • Dobrý večer. Právě jsme dorazili domů z Prahy a rádi bychom využili příležitosti a vyjádřili, jak moc se nám líbilo naše turné Superior s Petrou. Liz E.