Cestování z/na letiště

Je to snadné se službami Prague Airport Transfers

Přílet na letiště | Příjezd na vlakové nádraží | Příjezd na autobusové nádraží | Přehrát video

Jak to funguje
1

Online rezervace

Naplánujte si předem transfer z/na letiště nebo nádraží.
Jak to funguje
2

Vyberte si vozidlo

Vyberte si typ vozidla a další doplňky. Plaťte hotově nebo kartou.
Jak to funguje
3

Uvítání řidičem

Náš řidič vás přivítá na letišti.
Jak to funguje
4

Užijte si bezpečný transfer

Cestou do vašeho hotelu vám řidič poskytne užitečné informace.

Jak to funguje

Rezervace

Můžete buď vyplnit formulář, nebo nám zavolat. Výhodou také je, že si vyberete nejpohodlnější způsob platby – buď v hotovosti při příjezdu řidiči, platební kartou, nebo platbou předem. Jedním z faktorů, který nás odlišuje od MHD dopravy, je to, že budete moci využívat našich služeb 24x7, takže můžete cestovat z/na letiště v kteroukoli dobu, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud si však nechcete letištní transfer rezervovat předem, můžete nám po přistání na letišti Praha zavolat a domluvit si transfer. Další výhoda, kterou si užijete – volání nám je bezplatné.


Ať už jste turista nebo místní, cestování po Praze – zvláště v dopravních špičkách – je docela problém. Pokud trpíte jet lagem, je to ještě obtížnější. S pomocí Prague Airport Transfers – největší letištní přepravní společnosti v Praze – se však snadno dostanete do cíle velmi pohodlně.

Přečtěte si další reference

Příjezd na letiště

Po průchodu celnicí zónou a prostorem pro vyzvednutí zavazadel, a případném vyřízení všech dalších formalit, vás přivítá náš taxikář, který bude držet cedulku s vytištěným vaším jménem.

Náš ochotný řidič na vás bude čekat – i když se váš let zpozdí, nemusíte se bát.

Jak to funguje

Doba jízdy a vzdálenost mezi letištěm a vaším hotelem

Doba cesty z letiště do cíle bude záviset na poloze vašeho hotelu a dopravním provozu v konkrétním čase.

Vzdálenosti z pražského letiště a hotelů v Praze se pohybují mezi 5 km a 35 km a cesta do cíle z letiště může trvat 15 až 40 minut.

Centrum města, známé také jako Staré Město, je 20 km od letiště – pouhých 25 minut jízdy.

Příjezd na vlakové nádraží

Po příjezdu na nádraží na vás v nádražní hale hned vedle restaurace Burger King bude čekat náš řidič s cedulkou a s logem naší společnosti a vaším jménem. Najít Burger King (a následně i vašeho řidiče) bude snadné, protože na Burger King při cestě z nástupiště do příjezdové haly nemůžete minout. Bez ohledu na to, na které nádraží přijedete (např. nádraží Holešovice) – náš řidič na vás bude čekat na správném nástupišti a ve správný čas, opět v ruce s cedulkou a s logem naší společnosti a vaším jménem. I když na vás náš řidič bude muset z nějakého důvodu čekat déle, nebude vás to stát žádný příplatek!

Příjezd na autobusové nádraží

Po příjezdu na autobusové nádraží Florenc na vás ve vestibulu bude čekat náš řidič – opět vedle restaurace Burger King. V případě, že přijedete na jinou autobusovou zastávku – nebojte se. Náš řidič na vás bude čekat ve správný čas a s cedulkou s vytištěným logem naší společnosti a vaším jménem. Opět vám nebudou účtovány žádné další poplatky, pokud bude mít váš autobus zpoždění.