Cestování z/na letiště

Je to snadné se službami Prague Airport Transfers

Přílet na letiště | Příjezd na vlakové nádraží | Příjezd na autobusové nádraží | Přehrát video

Jak to funguje
1

Online rezervace

Naplánujte si předem transfer z/na letiště nebo nádraží.
Jak to funguje
2

Vyberte si vozidlo

Vyberte si typ vozidla a další doplňky. Plaťte hotově nebo kartou.
Jak to funguje
3

Uvítání řidičem

Náš řidič vás přivítá na letišti.
Jak to funguje
4

Užijte si bezpečný transfer

Cestou do vašeho hotelu vám řidič poskytne užitečné informace.

Rezervace

Můžete buď vyplnit formulář, nebo nám zavolat. Výhodou také je, že si vyberete nejpohodlnější způsob platby – buď v hotovosti při příjezdu řidiči, platební kartou, nebo platbou předem. Jedním z faktorů, který nás odlišuje od MHD dopravy, je to, že budete moci využívat našich služeb 24x7, takže můžete cestovat z/na letiště v kteroukoli dobu, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud si však nechcete letištní transfer rezervovat předem, můžete nám po přistání na letišti Praha zavolat a domluvit si transfer. Další výhoda, kterou si užijete – volání nám je bezplatné.


Ať už jste turista nebo místní, cestování po Praze – zvláště v dopravních špičkách – je docela problém. Pokud trpíte jet lagem, je to ještě obtížnější. S pomocí Prague Airport Transfers – největší letištní přepravní společnosti v Praze – se však snadno dostanete do cíle velmi pohodlně.

Přečtěte si další reference

Příjezd na letiště

Po průchodu celnicí zónou a prostorem pro vyzvednutí zavazadel, a případném vyřízení všech dalších formalit, vás přivítá náš taxikář, který bude držet cedulku s vytištěným vaším jménem.

Náš ochotný řidič na vás bude čekat – i když se váš let zpozdí, nemusíte se bát.

Doba jízdy a vzdálenost mezi letištěm a vaším hotelem

Doba cesty z letiště do cíle bude záviset na poloze vašeho hotelu a dopravním provozu v konkrétním čase.

Vzdálenosti z pražského letiště a hotelů v Praze se pohybují mezi 5 km a 35 km a cesta do cíle z letiště může trvat 15 až 40 minut.

Centrum města, známé také jako Staré Město, je 20 km od letiště – pouhých 25 minut jízdy.

Příjezd na vlakové nádraží

Po příjezdu na nádraží na vás v nádražní hale hned vedle restaurace Burger King bude čekat náš řidič s cedulkou a s logem naší společnosti a vaším jménem. Najít Burger King (a následně i vašeho řidiče) bude snadné, protože na Burger King při cestě z nástupiště do příjezdové haly nemůžete minout. Bez ohledu na to, na které nádraží přijedete (např. nádraží Holešovice) – náš řidič na vás bude čekat na správném nástupišti a ve správný čas, opět v ruce s cedulkou a s logem naší společnosti a vaším jménem. I když na vás náš řidič bude muset z nějakého důvodu čekat déle, nebude vás to stát žádný příplatek!

Příjezd na autobusové nádraží

Po příjezdu na autobusové nádraží Florenc na vás ve vestibulu bude čekat náš řidič – opět vedle restaurace Burger King. V případě, že přijedete na jinou autobusovou zastávku – nebojte se. Náš řidič na vás bude čekat ve správný čas a s cedulkou s vytištěným logem naší společnosti a vaším jménem. Opět vám nebudou účtovány žádné další poplatky, pokud bude mít váš autobus zpoždění.