Cestování z/na letiště

Je to snadné se službami Prague Airport Transfers

Přílet na letiště | Příjezd na vlakové nádraží | Příjezd na autobusové nádraží | Přehrát video

step1
1

Online kniha

Naplánujte si předem transfer na nebo z letiště nebo nádraží.
car_new
2

Vyberte si své auto

Vyberte si typ vozidla a další doplňky. Plaťte hotově nebo kartou.
welcome
3

Seznamte se se svým řidičem

Náš řidič vás přivítá na letišti.
arriving
4

Užijte si bezpečný transfer

Cestou do vašeho hotelu vám náš řidič poskytne užitečné informace.

Rezervace

Můžete buď vyplnit náš formulář , nebo nám zavolat přímo, pokud máte zájem o pronájem letištního transferu. Výhodou také je, že si vyberete způsob platby, který je pro vás nejpohodlnější – buď v hotovosti při příjezdu k řidiči, platební kartou , nebo platba předem online. Jedním z faktorů, který nás odlišuje od veřejné dopravy , je to, že budete moci využívat našich služeb 24x7, takže můžete cestovat na letiště nebo z letiště v kteroukoli dobu, která vám nejlépe vyhovuje. Důrazně doporučujeme, abyste nám zavolali , pokud máte naplánovaný příjezd do Prahy do jedné hodiny nebo pokud chcete mluvit přímo s našimi agenty. Pokud si však nechcete letištní transfer rezervovat předem, můžete nám po přistání na letišti Praha zavolat a domluvit si transfer. Další výhoda, kterou si užijete – volání nám je bezplatné.


Ať už jste turista nebo rezident, cestování po Praze – zvláště v dopravních špičkách – je docela problém. Pokud trpíte jetlagem, je to ještě obtížnější. S pomocí Prague Airport Transfers – největší letištní přepravní společnosti v Praze – se však snadno dostanete do cíle velmi pohodlně.

Read more testimonials

Příjezd na letiště

Po průchodu celnicí, prostorem pro vyzvednutí zavazadel a všech dalších formalitách vás přijme náš taxikář, který bude držet kartičku s vytištěným vaším jménem .

Náš ochotný a oddaný řidič na vás bude čekat, ať se děje cokoliv – i když se váš let zpozdí, nemusíte se bát.

Doba cesty a vzdálenost mezi letištěm a vaším hotelem

Doba cesty z letiště do cíle bude většinou záviset na poloze vašeho hotelu a provozu, kterému budete muset čelit.

Vzdálenosti z pražského letiště a hotelů v Praze se pohybují mezi 5 km a 35 km a cesta do cíle z letiště může trvat 15 až 40 minut.

Centrum města, známé také jako Staré Město, je 20 km od letiště – pouhých 25 minut jízdy.

Příjezd na vlakové nádraží

Po příjezdu na nádraží na vás v nádražní hale – hned vedle restaurace Burger King – čeká náš řidič s kartičkou s logem naší společnosti a vytištěným vaším jménem. Najít Burger King (a následně i vašeho řidiče) bude snadné, protože leží na cestě z nástupiště do příletové haly. Bez ohledu na to, na které nádraží přijedete (např. nádraží Holešovice) – náš řidič na vás bude čekat na správném nástupišti a ve správný čas , opět v ruce s kartičkou s logem naší společnosti a vytištěným vaším jménem. To není ani to nejlepší; i když na vás náš řidič musí z nějakého důvodu čekat, nebude vás to stát žádný příplatek!

Příjezd na autobusové nádraží

Po příjezdu na Hlavní autobusové nádraží Florenc na vás v hale autobusového nádraží čeká náš řidič – opět vedle restaurace Burger King. V případě, že přijedete na jinou stanici – nebojte se. Náš řidič na vás bude čekat ve správný čas ve správné restauraci s kartičkou s vytištěným logem naší společnosti a vaším jménem. Opět vám nebudou účtovány žádné další peníze, pokud bude mít váš autobus zpoždění.