Letištní příletová hala

Je velice snadné najít naše řidiče čekající v příletové hale, kteří mají oranžové cedulky s logem Prague Airport Transfers a vaším jménem. Pokud nevidíte na cedulce vaše jméno, můžete požádat kteréhokoli jiného řidič z naší společnosti, aby vám pomohl. Nebo můžete zavolat na bezplatnou linku 800 870 888 a rádi vám pomůžeme.

 

Co dělat, když nemůžete najít vašeho řidiče

Přestože se vždy snažíme být včas, mohou nastat situace, které nemůžeme ovlivnit, kdy může dojít k malému zpoždění. Počítejte s pětiminutovou rezervou, a pokud váš řidič do té doby nedorazí, zavolejte prosím na bezplatnou linku (+420) 800 870 888 nebo pražský telefon (+420) 222 554 211.

Jak najít řidiče po příletu na pražské letiště

Vřelé přivítání

Terminál 1

Tento terminál je určen pro mezikontinentální lety a cestující, kteří musí projít celní a imigrační kontrolou. Přilétají sem lety z Velké Británie a Irska a ze zemí Severní Ameriky, Středního východu, Afriky a Asie. Odhadovaná doba potřebná k vyřízení všech formalit před příchodem do haly je přibližně 20 minut, a to za předpokladu že nemáte odbavená zavazadla v opačném případě počítejte okolo 35 až 45 minut.

 

 

Terminál 2

Tento terminál je určen pro lety ze zemí, které jsou členy Schengenské dohody EU (kromě Irska). Přilétají sem ale i další evropské lety a zákazníci se k vyřízení formalit nemusí prokazovat pasem ani občanským průkazem. Předpokládaná doba příchodu do vstupní haly se pohybuje od 10 do 35 minut, a to v závislosti, zda máte nebo nemáte odbavená zavazadla.

 

 

Terminál 3

Tento terminál je určen výhradně pro vládní a soukromé lety.