Letištní příletová hala

Je snadné najít naše řidiče, kteří drží oranžové cedulky s logem naší společnosti a vaším jménem. Pokud nevidíte vašeho řidiče, můžete požádat kteréhokoli jiného  z naší společnosti, aby vám pomohl. Nebo můžete zavolat z některého z veřejných telefonních automatů na bezplatnou linku 800 870 888 a my vám pomůžeme.

 

Co dělat, když nemůžete najít vašeho řidiče

Přestože se vždy snažíme být včas, mohou nastat situace, které nemůžeme ovlivnit, kdy může dojít k malému zpoždění. Počítejte s pětiminutovou rezervou, a pokud váš převod do té doby nedorazí, zavolejte prosím na bezplatnou linku (+420) 800 870 888 nebo pražský telefon (+420) 222 554 211. Veřejné telefony jsou umístěny v příletových halách.

drivers

Vřelé přivítání

Terminál 1

Tento terminál je určen pro mezikontinentální lety a cestující, kteří musí projít celní a imigrační kontrolou. Přilétají sem lety z Velké Británie a Irska a ze zemí Severní Ameriky, Středního východu, Afriky a Asie. Odhadovaná celková doba potřebná k vyřízení všech formalit před příjezdem do haly je 20 minut bez odbavovacích zavazadel a 35 minut s zavazadly.


Terminál 2

Tento let je určen pro země, které jsou členy Schengenské dohody EU (kromě Spojeného království a Irska). Přilétají sem i další evropské lety a zákazníci se k vyřízení formalit nemusí prokazovat pasem ani občanským průkazem. Předpokládaná doba příjezdu do vstupní haly se pohybuje od 10 do 35 minut v závislosti na zavazadlech pro odbavení.


Terminál 3

Tento terminál je určen výhradně pro vládní a soukromé lety.