Jsme velmi snadno k nalezení!

Procházky – Meeting Point (Staroměstské náměstí)

Místem setkání všech našich vycházek, kromě prohlídek Pivní a Ghost, je na rohu Pařížské ulice a Staroměstského náměstí. Je to naproti kostelu sv. Mikuláše a hned vedle kanceláře Czech Tourism. Vaše hotelová recepce vám dá pokyny, pokud se jich zeptáte.

Staroměstské náměstí je jedním z nejoblíbenějších pražských turistických cílů a nachází se pouhých pět minut chůze od stanice metra Staroměstská. Náš průvodce na vás bude čekat s červeným deštníkem s logem naší společnosti. Žádáme vás, abyste tam byli alespoň 10 minut před začátkem procházky.

 

Mariánské náměstí

Mariánské náměstí je místem setkání pouze pro druhou část naší bezplatné pěší prohlídky.

Identifikace vašeho průvodce

Průvodce ponese červený deštník s názvem a logem naší společnosti.

 

Kdy přijet

Doporučujeme dorazit 10 minut před začátkem pěší prohlídky nebo 15 minut před odjezdem lodi.

 

Rezervujte brzy

Naše zájezdy jsou kapacitně omezeny, proto doporučujeme, abyste si včas rezervovali online, abyste si zajistili své místo na túře. To platí zejména pro naše lodní plavby, protože mají omezený počet míst k sezení.

 

Doprava na místo setkání

Pokud si přejete, můžeme vás vyzvednout z vašeho hotelu a vysadit vás na místě setkání a poté vás po skončení prohlídky odvést zpět do vašeho hotelu nebo na místo určení. Tuto službu si můžete rezervovat, zejména pokud hotel, ve kterém bydlíte, není v centru města. Za každý tento transfer si účtujeme 300 Kč za skupinu 1-4 osob a 400 Kč za 5-8 osob.

 

Lodě – odjezdové molo

Vzhledem k tomu, že máme různé plavby, existují různá místa setkání. Jakmile provedete rezervaci, obdržíte potvrzovací e-mail s podrobnými informacemi o místě a čase odjezdu.