Objevte krásy Prahy z jiného úhlu pohledu

Časté dotazy - Plavby po řece | Místo odjezdu lodi

Plavby po Praze vám umožní ocenit vše, co Praha nabízí, z úplně jiného úhlu. Na rozdíl od shonu při pěší procházce nebo v ulicích plných dopravy autobusem, naše plavby po řece vám umožní užít si všechna místa podél klidné řeky Vltavy, která protéká centrem města.

Prague Airport Transfers nabízí celou řadu okružních plaveb po Praze, které uspokojí každý vkus a zájem. Ať už si chcete prohlédnout krásnou pražskou architekturu ve dne nebo v noci obdivovat světla města na pozadí jazzové hudby, večeře a tance na palubě, máme pro vás perfektní prohlídku.

Chcete-li si vybrat zájezd, prohlédněte si níže náš seznam okružních jízd po řece Prahou a poté si zarezervujte online ze stránky daného zájezdu. Máte-li jakékoli dotazy ohledně výletů po řece, kontaktujte nás pro více informací – rádi vám pomůžeme.

12 března, 2022

Lunch on the River Cruise

To je nejlepší prohlídka Prahy po řece, kde budete moci obdivovat historické budovy města a zároveň si na palubě vychutnat oběd formou bufetu. Projdete historickým centrem Prahy a uvidíte nádherné památky jako Karlův most, Pražský hrad, kostel sv. Mikuláše a Národní divadlo.
12 března, 2022

Jazz Boat Cruise

Plavba Jazz Boat je perfektní způsob, jak strávit večer: se skvělou živou jazzovou hudbou a à la carte menu jako kulisou budete moci obdivovat malebné pražské památky, jako je Karlův most a Pražský hrad z Vltavy. .
12 března, 2022

Dinner on the River Cruise

Tato plavba po Praze se koná v noci. Zatímco si na palubě vychutnáte večeři formou bufetu a živou hudbu, můžete vidět všechny hlavní památky podél Vltavy. S Karlovým mostem, kostelem sv. Mikuláše a Pražským hradem nasvíceným proti mihotavé noční obloze; tato prohlídka je ideální volbou pro ty, kteří chtějí romantický víkend do města.