Hledáte během svého pobytu v Praze exkurzi nebo jednodenní výlet? Už nehledejte!

Nejčastější dotazy – Exkurze

Shared ExcursionsSdílené výlety

Vzhledem k tomu, že se jedná o pravidelné exkurze, konají se pouze v dané časy, a proto nejsou tak flexibilní jako privátní exkurze. Minibus, kterým pojedete, bude sdílen s ostatními účastníky výletu.

výhody:

 • Levnější než soukromé výlety
 • Skvělá příležitost poznat nové lidi, zvláště pokud cestujete sami

Nevýhody:

 • Pevné datum a čas
 • Omezený čas na prozkoumání navštívených míst

Naše běžné ceny zájezdů jsou účtovány za osobu a zahrnují následující:

 • Vyzvednutí z vašeho hotelu
 • Vstupné na atrakce
 • Oběd (u vybraných zájezdů)
 • Kvalifikovaný průvodce s dostatečnou znalostí historie navštívených míst

Poznámka: Pokud cestujete se skupinou více než 12 osob a rezervujete si společnou exkurzi, pak (ve většině případů) zajistíme vozidlo pouze pro vaši skupinu.

Klikněte sem a podívejte se na nabídku společný exkurzí!

Flexible Private ExcursionsFlexibilní soukromé exkurze

Soukromé výlety, které nabízíme, jsou 100% flexibilní a přizpůsobitelné, a dokonce si můžete vybrat trasu, kterou pojedete, a památky, které cestou navštívíte. Navíc si můžete zvolit načasování prohlídky tak, aby vám co nejvíce vyhovovalo, a také čas, který strávíte na konkrétním místě, které navštívíte! (Cena exkurze bude upravena aktuální doby strávené na jednotlivých místech.)

Všechny naše soukromé exkurze mají následující výhody:

 • Standardní vozidlo: Poskytujeme sedan pro skupiny až čtyř osob a buď minibus nebo autobus pro větší skupiny. Ceny jsou včetně čekacího poplatku v destinaci a transferu zpět do vašeho hotelu. Cena nezahrnuje extra jízdu po okolí po příjezdu do Vámi zvolené destinace. Přestávky na WC a zastávky na občerstvení jsou zahrnuty v ceně.
 • Anglicky mluvící řidič: Základní informace, které potřebujete vědět o místech, která navštívíte, získáte od našich anglicky mluvících řidičů. Pro další informace, které byste mohli chtít vědět, můžete využít bezplatné brožury a mapy dostupné v turistických informačních centrech.
 • Volitelný průvodce: Průvodci nejsou zahrnuti v soukromých prohlídkách a exkurzích, ale v případě potřeby vám můžeme zajistit průvodce, který vás bude na vaší cestě doprovázet – za příplatek. Dejte nám vědět, když provádíte rezervaci, a my se postaráme o zbytek. Turistický průvodce vám může přiblížit vámi zvolené destinace v několika jazycích, jako je němčina, španělština, ruština, portugalština, italština a francouzština. Průvodci se budou započítávat do počtu osob ve vaší skupině. Pokud máte například ve skupině celkem čtyři osoby, bude cena s průvodcem započítána jako exkurze pěti osob. Ceny našich soukromých výletů jsou stanoveny za vozidlo, nikoli podle velikosti vaší skupiny. To znamená, že pokud cestujete se skupinou 1-4 osob, budete muset zaplatit cenu sedanu a pro skupinu 5-8 osob vám bude účtována cena minivanu. Jinými slovy to znamená, že čím více lidí máte ve své skupině, tím méně zaplatíte za osobu.

Klikněte sem a podívejte se na nabídky soukromých exkurzí!

Při této cestě do Karlových Varů jsme se toho tolik naučili. Děkujeme vám za vaši organizaci a rozsáhlé znalosti, které s námi sdílíte. Náš řidič Peter byl lepší než profesionální průvodce. Linda M., Manchester
Vaše exkurze byla přesně to, co jsem hledal. Náš řidič byl vynikající a informační DVD, které jsme sledovali cestou do Kutné Hory, nám výlet ještě zlepšilo. Skvělá hodnota také, vysoce doporučeno. Tonny S.
Je mi potěšením vyjádřit naprostou spokojenost s úžasným výletem na Karlštejn. Krátký útěk z rušného města... Prosím pošlete mé díky Martinovi, vašemu řidiči. Izzak
Dobrý den, dnes jsme se zúčastnili tohoto turné a chtěl jsem jen napsat a říct, jak moc jsem si to já a moje matka užili! Náš průvodce byl fantastický a tak dobře informovaný. Můžeš mi říct její jméno? Nenechal jsem jí spropitné, ale přál jsem si, abych to udělal. Mohl byste mi předat mé poděkování. Helen Whitby, Spojené království