ooops... Chyba

Je nám líto, ale stránka, kterou hledáte, neexistuje.

ooops... Chyba

Je nám líto, ale stránka, kterou hledáte, neexistuje.

naše služby

Jako soukromá letištní taxislužba vám Prague Airport Transfers poskytuje rychlé a snadné možnosti, jak se s minimálním zmatkem dostat na letiště Václava Havla Praha a zpět.

Využitím našich služeb se vyhnete nepříjemnému čekání na MHD nebo riziku připlácení za cestování běžnými pouličními taxíky. Můžete se spolehnout na naši spolehlivost, pohodlí a hospodárnost, abychom vás a vaše zavazadla dostali, kamkoli potřebujete.

Stáhněte si mobilní aplikaci

Zarezervujte si přepravu snadno pomocí několika kliknutí z vaší aplikace.

Dowload App
Dowload App
ooops… Chyba

Stáhněte si mobilní aplikaci

Zarezervujte si přepravu snadno pomocí několika kliknutí z vaší aplikace.

Použijte svou aplikaci k vytvoření nové rezervace, zobrazení historie objednávek nebo sledování příjezdu řidiče na mapě Google a v případě potřeby je zde možnost rezervaci zrušit. Pokud jste naše služby dosud nevyužívali, můžete se jednoduše zaregistrovat prostřednictvím aplikace zadáním svého jména, e-mailu a kontaktního telefonu.

Dowload App

Dowload App
DOPLŇKY ZDARMA

S každou kyvadlovou dopravou, taxi nebo limuzínou, kterou poskytujeme

ooops… Chyba

Balená voda zdarma

ooops… Chyba

WI-FI hotspot

Proč bych si měl rezervovat předem?

Čekání na příjezd veřejné dopravy po dlouhém a únavném letu nebo těsně před cestou na letiště je vždy stresující. Pak je tu možnost, že vám běžné pouliční taxi budou předražené jen proto, že jste turista. Jedním z nejoblíbenějších triků je, že vás vezme delší trasa přes městský obchvat, abyste nafoukli taxík. A na rozdíl od jiných taxíků umístěných v hale Letiště Praha neúčtujeme za rezervaci servisní poplatek 10 EUR.

Abyste měli jistotu, že dostanete tu nejlepší letištní transferovou službu – kterou si zasloužíte – zarezervujte si u nás transfer předem . Můžete být v klidu s vědomím, že náš řidič na vás bude čekat – i když bude váš let zpožděn nebo přiletí dříve – a pomůže vám také s vašimi zavazadly. I když jsou naše ceny pevné , zaručeně ušetříte až 50 % oproti běžným pouličním taxíkům.

Počkáme! Pokud máte naplánován přílet nebo odlet z krásné Prahy v nadcházejících dnech, týdnech nebo dokonce měsících a potřebujete dopravu na letiště nebo z letiště, pak už nemusíte hledat. Nejlepší a největší letištní transferová společnost ve městě, Prague Airport Transfers, je tu proto, aby vám poskytla nejlepší přepravní služby na jednom místě s minimálním zmatkem a maximálním komfortem. Pomůžeme s přepravou až tisíce cestujících denně a můžete si být jisti, že lepší letištní přepravní služby nikde jinde nenajdete.

Všichni naši odborní řidiči hovoří plynně anglicky a někteří z nich ovládají i ruštinu a němčinu.

Nejen to, ale také jsou velmi dobří v manévrování po městě. Nebudete tak mít problémy s komunikací s řidičem nebo s bezpečným a včasným dojezdem do cíle.

Všechna naše vozidla jsou navíc nová (ne starší než čtyři roky) a budete si moci užívat bezvadnou klimatizaci.

Dostupnost bezplatného Wi-Fi ještě zvýší váš komfort na cestách.

Kromě toho vám bude zdarma předložen tištěný průvodce pro návštěvníky a mapa .

Můžete si také vybrat čtyřhodinovou bezplatnou prohlídku města Prahy , abyste město lépe poznali.

Letištní transfer si můžete rezervovat online na naší stránce online rezervace  nebo nám zavoláte.

Přijímáme platby v hotovosti nebo kreditní kartou – podle toho, co je pro vás vhodné. A získáte okamžitou záruku vrácení peněz.

Jakmile vyplníte náš rezervační formulář, obdržíte okamžité potvrzení vaší rezervace a nebudete se muset starat o předplacení rezervace nebo poskytování osobních údajů a/nebo údajů o kartě pro rezervace.

Pro podrobnosti o cenách můžete navštívit naši stránku s cenami .

Můžete se také podívat na video Jak to funguje, případně pro další podrobnosti klikněte zde.

Doporučeno cestovateli

Naleznete nás na TripAdvisor, FeeFo, Trustpilot, GetYourGuide, Viator, Yelp a Facebook.

Najděte naši službu uvedenou také v průvodcích jako Rick Steve's Prague & The Czech Republic, Lonely Planet a dalších.

Trochu dobrá rada. Všichni vám říkají, abyste nevěřili českým taxikářům, zvláště pak na letiště az něj. Jednoduché řešení zarezervujte si a předplaťte si taxi přes Prague-Airport-Transfers.co.uk. Přečtěte si další posudky

Právě jsme se vrátili z návštěvy Prahy a chtěli bychom moc poděkovat našim řidičům, byli včas a velmi profesionální a pomohli se zavazadly do auta. První den naší cesty nám řidič poskytl velmi užitečné informace o městě a skvělou mapu. Bezplatná prohlídka, kterou nabízíte, je také skvělá a dozvěděli jsme se tolik o městě a historii Prahy. Vaši společnost bychom určitě doporučili každému, kdo chce navštívit Prahu, a určitě bychom doporučili prohlídku. Ještě jednou děkuji. Cherise a Johnny. Přečtěte si další posudky

Spot-on Service; Vytvořeno tak, abyste se cítili jako VIP. Náš řidič při příjezdu čekal v salonku s uvítací tabulí. Skvělý servis, bezplatná voda a průvodce městem. Moje jediná výtka byla s rezervačním systémem; Myslel jsem, že jsem si zarezervoval vrácení, ale v potvrzení o vyzvednutí při příjezdu o tom nebylo žádné oznámení. V den našeho odletu nás však dopravili zpět bezpečně a opět v luxusu do cíle. Určitě tuto společnost využiji znovu a nemohu ji dostatečně doporučit. Dělají všechno správně – moc děkuji. Přečtěte si další posudky

Někteří z našich klientů

OKAMŽITÁ NABÍDKA

Platit můžete hotově nebo kartou přímo u řidiče v den přepravy. Rezervujte online a získejte okamžité potvrzení!