Smluvní řidič – Prague Airport Transfers sro

Profesionální řidič – přeprava osob z/na Letiště Praha

Zavedená přepravní společnost hledá partnery s vlastním vozem na pozici řidič smluvní přepravy (taxi bez taxametru). Očekáváme alespoň částečnou znalost AJ, profesionální vystupování a dobrou orientaci po Praze.

 

Nabízíme

  • atraktivní výdělek
  • stálou práci v sezóně (od poloviny března do konce prosince) a mimosezónu optimální vytížení
  • flexibilní pracovní dobu (řidič si sám určuje, kdy a jak dlouho chce pracovat)
  • žádné paušály za dispečink
  • příspěvek 50 Kč ke každé zakázce na parkovné na Letišti Praha

 

Požadujeme

 

Požadavky na vůz

  • osobní vůz ve třídě Škoda Superb nebo v premiové třídě Audi A6/A8, MB E a S
  • mikrobus ve třídě Mercedes Vito/Viano nebo VW Caravella/Transporter
  • vůz max. 5 roků starý

 

Nemáte vlastní vůz?

Obraťe se na naši partnerskou společnost Car Executive Service s.r.o., Tel.: (+420) 723 293 535 email: info@carexecutiveservice.cz  která vám pronájem vozu zajistí. Může vám rovněž zajistit práci (jako zaměstnance) bez nutnosti vlastního vozidla nebo pronájmu. Vůz si můžete také velice snadno pronajmout přes různé taxi půjčovny jako např. www.taxiauta.czwww.autopujcovnatrend.cz, www.automotoevropa.cz atd.

 

Máte jiný vůz nebo nesplňujete některé další požadavky?

Pokud nechcete dokládat potřebnou legislativu pro řidiče TAXI, případně nesplňujete požadavky na stáří nebo značku vozu je možné se domluvit na osobní schůzce pro zařazení do kategorie LOW COST.

 

Předpokládaný objem zakázek a výdělek

Počet zakázek je zejména určován nastavením pracovní doby řidiče. Nejoptimálnější doba pro ideální vytížení je od 7:00 do 23:00 hodin. V tomto rozmezním zajišťujeme nejvíce požadavků na přepravu. Při běžné pracovní době 12 hodin je řidič reálně schopný uskutečnit 6 až 12 transferů. Koncová cena pro řidiče za jednu zakázku z letiště do centra Prahy se pohybuje v rozmezí od 350 Kč do 580 Kč, a to v závislosti na typu vozu a typu platby. Průměrná cena (po odvedení provize) pro řidiče v kategorii SEDAN je 400 Kč za jednu jízdu a 500 Kč v kategorii MINIVAN. Ceny pro řidiče u prémiových vozů jako je MB E/S jsou vyšší. U transferů z letiště se rovněž proplácí parkovné ve výši 50 Kč. U většiny jízd probíhá platba přímo řidiči (v hotovosti nebo kartou).

 

Spropitné

Přepravu zajišťujeme zejména pro zahraniční návštěvníky Prahy. Běžnou praxí cestujících ze zahraničí je ocenění dobrého servisu spropitným. V průměru se pohybuje okolo částky 500 Kč za jeden pracovní den. U prémiových vozů je spropitné zpravidla vyšší.

 

Jezděte, kdy se Vám to hodí

Jako nezávislý partner Prague Airport Transfers sro budete mít svobodu a flexibilitu – můžete jezdit, kdykoliv budete chít.

 

Dotazy / Podpis smlouvy

Email: kapicka@prague-airport-transfers.co.uk

Tel.: (+420) 777 774 976

Pokud se nedovoláte, můžete rovněž zaslat SMS.

 

Kontaktní formulář pro personální oddělení

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva