Smluvní řidič – Prague Airport Transfers sro

Profesionální řidič – přeprava osob z/na Letiště Praha Ruzyně

Zavedená přepravní společnost hledá partnery-řidiče s vlastním vozem nebo námi zajištěným pronajatým vozem na pozici řidič smluvní přepravy (taxi bez taxametru).  Očekáváme alespoň částečnou znalost AJ, profesionální vystupování a orientaci po Praze.

Nabízíme

 • atraktivní výdělek
 • stálou práci (v sezóně od poloviny března do konce prosince) a mimosezónu optimální vytížení
 • flexibilní pracovní dobu (řidič si sám určuje, kdy a jak dlouho chce pracovat)
 • žádné paušály za dispečink
 • příspěvek až 50 Kč ke každé zakázce na parkovné nebo na vyložení zákazníka na Letišti Praha

Požadujeme

Požadavky na vůz / kategorie

Třída Sedan Premium

 • osobní vůz značky Mercedes E nebo Mercedes S class
 • vůz max. 5 let starý

Třída Sedan

 • osobní vůz ve třídě Škoda Superb/Oktavia combi
 • vůz max. 5 let starý

Třída Minivan Premium

 • mikrobus ve třídě Mercedes V/Vito/Viano nebo VW Caravella/Transporter ve vyšší výbavě
 • vůz max. 5 let starý

Třída Minivan

 • mikrobus/minivan jakékoliv značky s optimálním zavazadlovým prostorem
 • vůz max. 5 let starý

Nemáte vlastní vůz? Chcete to zkusit bez závazků?

Doporučíme vám některou z našich partnerských společností, které vám zajistí práci (jako zaměstnance) bez nutnosti vlastního vozidla nebo pronájmu. Vůz si můžete také velice snadno pronajmout přes různé taxi půjčovny případně přes naši společnost.

Předpokládaný objem zakázek

Počet zakázek je zejména určován nastavením pracovní doby řidiče. Nejoptimálnější doba pro ideální vytížení je od 7:00 do 23:00 hodin. V tomto rozmezí zajišťujeme nejvíce požadavků na přepravu. Při běžné pracovní době 12 hodin je řidič reálně schopný uskutečnit 6 až 12 transferů.

Předpokládaný výdělek

Koncová cena pro řidiče za jednu přepravu z Letiště Ruzyně do centra Prahy se pohybuje v rozmezí od 350 Kč do 700 Kč , a to v závislosti na typu vozu vzdálenosti z letiště. Nejběžnější netto cena za jednu jízdu z letiště do centra Prahy v kategorii SEDAN činí 415 Kč a 580 Kč v kategorii MINIVAN. Pro lepší představu nejčastějším typem přepravy je transfer z letiště do hotelů v centru Prahy kdy koncový klient platí např. cenu 625 Kč a řidiči z této částky náleží 465 Kč včetně příspěvku na parkovné. Rozdíl mezi cenou 625 Kč a částkou která je řidič vyplacena 465 Kč tvoří provize PAT. Ceny pro řidiče u prémiových vozů jako je MB E a MB S jsou vyšší.

U transferů z/na letiště se rovněž přispívá na parkovné ve výši 50 Kč. Přibližně 60 procent jízd je placeno přímo řidiči (v hotovosti nebo platební kartou), dalších 40 procent je pak řidičem fakturováno.

PAT rovněž zajišťuje přepravu do ostatních měst a celodenní exkurze (př. netto cena pro řidiče za transfer ve skupině SEDAN z Letiště Praha do Brna je 3260 Kč a např. za celodenní exkurzi do Českého Krumlova 3520 Kč.

Spropitné

Přepravu zajišťujeme zejména pro zahraniční návštěvníky Prahy. Běžnou praxí těchto zákazníků je ocenění dobrého servisu spropitným. V průměru se pohybuje okolo částek 300 Kč až 500 Kč za jeden pracovní den, respektive odpovídá deseti procentům účtované ceny za přepravu. U prémiových vozů je spropitné zpravidla vyšší.

Jezděte, kdy se Vám to hodí

Jako nezávislý partner-řidič Prague Airport Transfers sro budete mít svobodu a flexibilitu – můžete jezdit, kdykoliv budete chtít.

Postup zahájení spolupráce

Pokud vás naše nabídka zaujala, prvním krokem je dohodnutí termínu školení. Školitel ověří, zda máte všechny požadované dokumenty k provozování taxislužby případně vám sdělí, co a jak je potřeba doplnit.

Školení se skládá z několika částí. První částí je velmi jednoduchý test AJ. Dále následuje provozní školení, kde se seznámíte, jak vše logisticky funguje. Školení je zakončeno cvičnou jízdou s naším školitelem, který vám ukáže je probíhá vzorový transfer.

Celé školení trvá přibližně 3 hodiny a je zpoplatněno částkou 1500 Kč.

Po absolvování školení je nutné domluvit schůzku k podpisu smlouvy o spolupráci. Při podpisu smlouvy skládáte vratnou kauci 5000 Kč a rovněž obdržíte firemní identifikační materiály (jako je uvítací cedulky, opěrky s logy).

Dotazy před zahájením spolupráce:

Nábor

Tel. +420 226 258 382

Email: jobs@prague-airport-transfers.co.uk

Školení řidičů:

Kontaktní formulář

Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Vyberte o jaký druh spolupráce máte zájem

Vaše zpráva