Práce – smluvní řidič LOW COST – Prague Airport Transfers sro

Řidič – přeprava osob z/na Letiště Praha Ruzyně

Zavedená přepravní společnost hledá partnery s vlastním vozem na pozici řidič smluvní přepravy (taxi bez taxametru dle zákona o silniční dopravě, který upravuje výjimku z povinnosti použití taxametru a označení vozidla taxislužby při přepravě poskytované na základě předchozí písemné smlouvy).  V této skupině “LOW COST” nejsou kladeny vysoké nároky na vozidlo a řidiče. Očekáváme alespoň základní znalost AJ.

 

Nabízíme

  • slušný výdělek
  • stálou práci v sezóně (od poloviny března do konce prosince) a mimosezónu optimální vytížení
  • flexibilní pracovní dobu (řidič si sám určuje, kdy a jak dlouho chce pracovat)
  • žádné paušály za dispečink

 

Požadujeme

  • alespoň základní znalost AJ (pro ověření údajů objednávky jako je např.  jméno, čas a místo)
  • reprezentativní vystupování

 

Nevyžadujeme

  • společenský oblek

 

Požadavky na vozidlo

  • osobní vůz v dobrém technickém stavu v jakékoliv třídě, který je schopný obsadit 4 cestující se zavazadly
  • např. Škoda Superb, Octavia atd.
  • vůz max. 10 roků starý

 

Nemáte vlastní vůz?

Obraťte se na naši partnerskou společnost Car Executive Service s.r.o., Tel.: (+420) 723 293 535 email: info@carexecutiveservice.cz  která vám pronájem vozu zajistí. Může vám rovněž zajistit práci (jako zaměstnance) bez nutnosti vlastního vozidla nebo pronájmu. Vůz si můžete také velice snadno pronajmout přes různé taxi půjčovny jako např. www.taxiauta.czwww.autopujcovnatrend.cz, www.automotoevropa.cz atd.

 

Předpokládaný objem zakázek a výdělek

Počet zakázek je zejména určován nastavením pracovní doby řidiče. Nejoptimálnější doba pro ideální vytížení je od 7:00 do 23:00 hodin. Při běžné pracovní době 12 hodin je řidič reálně schopný uskutečnit 6 až 12 transferů. Koncová cena pro řidiče za jednu zakázku z letiště do centra Prahy je 300 Kč.

 

Spropitné

Přepravu zajišťujeme zejména pro zahraniční návštěvníky Prahy. Běžnou praxí cestujících ze zahraničí je ocenění dobrého servisu spropitným. V průměru se pohybuje okolo částky 400 Kč za jeden pracovní den.

 

Jezděte, kdy se Vám to hodí

Jako nezávislý partner Prague Airport Transfers sro budete mít svobodu a flexibilitu – můžete jezdit, kdykoliv budete chtít.

 

Postup zahájení spolupráce

Pokud vás naše nabídka zaujala, prvním krokem je dohodnutí termínu školení u školitele řidičů. Školitel ověří, zda máte všechny požadované dokumenty k provozování taxislužby případně vám sdělí, co a jak je potřeba doplnit.

Školení se skládá z několika částí. První částí je velmi jednoduchý test AJ. Dále následuje provozní školení, kde se seznámíte, jak vše logisticky funguje. Školení je zakončeno cvičnou jízdou s naším školitelem, který vám ukáže je probíhá vzorový transfer.

Celé školení trvá přibližně 3 hodiny a je zpoplatněno částkou 1000 Kč pro řidiče v kategorii “LOW COST”.

Po absolvování školení je nutné domluvit schůzku k podpisu smlouvy o spolupráci. Při podpisu smlouvy v běžné kategorii skládáte vratnou kauci 5000 Kč a rovněž obdržíte firemní identifikační materiály (jako je uvítací cedulka, opěrky s logy).

 

Školení řidičů / registrace

Marcilis Martin

Tel.: (+420)  774 903 971

Pokud se nedovoláte, můžete rovněž zaslat SMS.

 

Dotazy / podpis smlouvy

Ing. Libor Kapička

Email: kapicka@prague-airport-transfers.co.uk

Tel.: (+420) 777 774 976

Pokud se nedovoláte, můžete rovněž zaslat SMS.

 

Kontaktní formulář pro personální oddělení

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva