Vychutnejte si plavbou Prahou a obdivujte pražské památky z jiné perspektivy

Jedná se o krásnou plavbu po řece Vltavě, kde budete moci obdivovat historické budovy a zároveň si na palubě vychutnáte oběd formou švédských stolů. Uvidíte historické centrum Prahy včetně Karlova mostu, Pražského hradu, kostela Sv. Mikuláše a Národního divadla.

REZERVOVAT ONLINE

Termíny Začátek plavby Konec Dospělí Děti
Denně 11:50 14:00 690 Kč 500 Kč

• Zahrnuje oběd formou bufetu a aperitiv.

Ověřit ceny v ostatních měnách

Lunch on the River Cruise

Data a časy plaveb

Naše výlety na lodi v Praze se konají každé odpoledne v 11.50 hodin po celý rok, kromě 24. a 31. prosince.

 

Informace o lodích

Mají lodě topení nebo klimatizaci?

Všechny naše výlety na lodi v Praze se konají na pohodlných, dobře udržovaných lodích s vestavěnou klimatizací a také topením, takže se budete cítit pohodlně bez ohledu na roční období. Posedět můžete jak uvnitř lodi, pokud je chladno, tak za teplých nocí venku na palubě. Většina našich plaveb se koná na Classic River, největší pražské rekreační lodi, která může pojmout až 400 osob. Loď byla kompletně zmodernizována, na dolní palubě se nachází stylová dřevěná hospůdka, zatímco tři slunečné horní paluby představují dokonalou vyhlídku, z které si lze užít západ slunce.

 

Musím si tuto plavbu objednat předem?

Ano. Vzhledem k popularitě naší plavby po řece v Praze a také vzhledem k omezenému počtu míst na palubě si ji za normálních okolností budete muset objednat předem. Po objednání potvrdíme vaši rezervaci do 12 hodin. Pokud ji budete potřebovat zrušit a budete chtít vrátit peníze, určitě nás informujte alespoň dvě hodiny předem, aby vám nebyly účtovány žádné storno poplatky.

 

Jak se dostat na místo odjezdu

Po objednání budete mít tři možnosti, jak se dostat k molu, odkud loď odplouvá:

  1. Můžete se tam dostat sami.
  2. Můžete počkat u stánku v centru Prahy, odkud vás k molu odveze autobus (bez příplatku).
  3. Můžete si u nás objednat soukromou přepravu, abychom vás vyzvedli (nyní je to zahrnuto v naší speciální nabídce – zdarma) a potom vás vysadili u vašeho hotelu. Do čtyř osob účtujeme 300 Kč za jednu cestu, skupinám od pěti do osmi osob 400 Kč za jednu cestu.

 

Místo odplutí lodi, molo

Molo, odkud loď odplouvá, je 10 minut chůze od Staroměstského náměstí, mezi Čechovo mostem a Štefánikovo mostem, hned vedle hotelu Intercontinental. Nejbližší stanicí metra je Staroměstská (na trase A), nejbližší tramvajovou zastávkou je Právnická fakulta (tramvaj č. 17). Podrobnější informace o dopravě vám poskytneme po objednání v e-mailu s potvrzením.

 

Průvodce

Průvodce v ceně naší plavby po řece v Praze není, můžeme vám jej však zajistit za příplatek. S průvodcem na palubě se dozvíte zajímavé skutečnosti o památkách, okolo kterých budete na lodi proplouvat, takže prohlídka bude více obohacující. Případně si můžete vybrat večerní prohlídku Prahy, která je celá s průvodcem.