Objevte krásy Prahy z jiného úhlu

| Často kladené dotazy – plavby | Molo odkud odplouvají lodě |

 

Pražské plavby po řece Vltavě vám umožní pohled na Prahu z jiného úhlu.

Nabízíme různé druhy plaveb dle každého vkusu a zájmu.  Nezáleží na tom, zda chcete skvělou plavbu s výhledem na pražské památky nebo jen obdivovat osvětlenou noční Prahu a na pozadí poslouchat jazz nebo si na palubě lodi zatančit. Pro každého máme něco.

 

Plavba po Vltava s večeří  3 hodiny
Dinner CruiseTato plavba Prahou probíhá v noci. Budete si moci vychutnat večeři formou švédských stolů a živou hudbu na palubě lodi a zároveň se těšit z výhledu na pražské památky přímo z Vltavy. Pohled na Karlův most, kostel Sv. Mikuláše a Pražský hrad za noční oblohy je ideální volbou pro ty, kteří chtějí prožít romantický víkend v hlavním městě.

Cena: speciální nabídka 980 Kč za osobu

Cena zahrnuje: večeře formou švédských stolů, aperitiv, živou hudbu a bezplatný jednosměrný transfer na loď od hotelu

Jazz Boat plavba 2 hodiny 30 minut
JazzboatPlavba s živou jazzovou hudbou je ideálním způsobem, jak strávit večer. Se skvělou živou jazzovou hudbou a večeří à la carte menu, budete moci z řeky Vltavy obdivovat malebné pražské památky jako je Karlův most a Pražský hrad.

Cena: pouze plavba 740 Kč za osobu

Cena: baliček s večeří 1160 Kč za osobu

Plavba po Vltavě s obědem 2 hodiny
Lunch on the River CruiseJedná se o nekrásnější plavbu po řece Vltavě, kde budete moci obdivovat historické budovy a zároveň si na palubě vychutnáte oběd formou švédských stolů. Uvidíte historické centrum Prahy včetně Karlova mostu, Pražského hradu, kostela Sv. Mikuláše a Národního divadla.

Cena: 690 Kč za osobu

Cena zahrnuje: oběd formou švédských stolů a aperitiv.

Noční prohlídka Prahy 4 hodiny
Prague by Night TourTato večerní plavba po Vltavě s večeří a krátkou okružní jízdou autobusem je ideální volbou pro volný večer v Praze. Během krátké jízdy přes centrum města v klimatizovaném autobusu spatříte nejkrásnější místa historické Prahy. Poté budete odvezeni na loď, kde strávíte tři hodiny obdivováním noční Prahy. Zatímco budete proplouvat kolem osvětlených památek, jako je Karlův most, Tančící dům nebo Národní divadlo, můžete si vychutnat teplou i studenou večeři formou švédských stolů a skvělou atmosféru s živou hudbou na palubě.

Cena: 1250 Kč za osobu

Plavba Prahou ve stylu Malých Benátek 1 hodina 30 minut
Prague Little Venice CruiseTato romantická plavba podél řeky Vltavy je perfektní způsob, jak vidět pražské historické památky, včetně Pražského hradu, Starého Města, Karlova mostu a Národního divadla z jedinečného úhlu. Během plavby vám průvodce řekne další podrobnosti o každé konkrétní památce.

Cena: 600 Kč za osobu

Cena zahrnuje: průvodce, plavbu výletní lodí, občerstvení

Privátní plavby
Private River Cruises Chystáte oslavu nebo chcete mít loď zarezervovanou pouze pro svoji skupinu? Pak pro vás připravíme pronájem lodě včetně rautu a hudby.

Cena: od 5000 Kč za loď