Privátní túra dle vašich parametrů

Pokud dáváte přednost na míru připravenému programu nebo jste si nevybrali žádný výlet z naší pravidelné nabídky, rádi pro Vás zorganizujeme privátní výlet či okružní jízdu. Procházky můžou být rovněž kombinovány s naší dopravou.

Termín Začátek Konec Cena za skupinu
Kdykoliv Kdykoliv Kdykoliv Od 500 Kč za hodinu

Cena za individuální procházku je závislá na velikosti vaší skupiny. Naše ceny začínají na 500 Kč za hodinu s profesionálním cizojazyčným průvodem. Pro skupiny více jak dvaceti osob doporučujeme rezervaci více než jednoho průvodce.

Privátní individuální túry organizujeme v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině a ruštině. Pokud máte zájem o jiný jazyk, můžeme jej zajistit na vyžádání.

 

Túra – meeting point

Pokud jste si nedomluvily jiné místo srazu např. přímo na vašem hotelu je sraz s naším průvodcem na rohu Pařížské ulice a Staroměstského náměstí vedle informačního centra Czech Toursim. Průvodce Vás bude očekávat 10 min před začátkem túry/procházky a pro snadnou identifikaci bude v ruce držet červený deštník s logem naší společnosti Prague Airport Transfers.

 

Good Evening. We just arrived home from Prague and would like to take the opportunity to express how much we enjoyed our Superior tour with Petra. Liz E.

 

Hello, just wanted to let you know that Grand Walk was very good. She was very wonderful and very funny. Would you be able to pass on my thanks to Marta. Marylyn R.

Thank you very much for your excellent arrangements and for the guide and driver. Could you please tell Petra that we definitely come back again and take recommendation about excursions out of Prague. Tony W.
Hello, I just wanted to say a big „thank you“ to your company for the efficient and friendly service that you have provided. Our taxi driver was prompt, efficient and courteous and the „Superior Tour of Prague“ was just excellent and we all thoroughly enjoyed ourselves. The guide, Marquetta, was very knowledgeable, friendly and approachable. Please convey our thanks to all concerned. If I return to Prague, I shall certainly use your services again! Corinne Woolf