Prohlídky Prahy organizujeme výhradně s licencovanými průvodci

| Často kladené dotazy – túry | Místo srazu s průvodcem | O prohlídkách Prahy | Privátní túry |

 

PAT Guide

Procházka po Praze je skvělý způsob, jak si vychutnat památky a poznat toto hlavní město České republiky. Můžete také narazit na mnoho skrytých míst, které byste neměli bez průvodce šanci poznat. Procházka Prahou je vynikající způsob, jak se seznámit s městem, bohatou historií a architektonickými krásami a také se naučit v tomto městě orientovat, zvláště pokud jste na návštěvě Prahy poprvé. Pokud máte pouze omezený rozpočet, můžete využít naši základní bezplatnou prohlídku historické Prahy, kde uvidíte ty nejvýznamnější památky, a později se na tato místa můžete vrátit a prozkoumat je podrobněji. Pokud není uvedeno jinak, všechny naše pěší prohlídky se konají denně a začínají od Staroměstského náměstí a rohu Pařížské v centru města. Náš průvodce vás bude čekat s červeným deštníkem vedle infocentra Czech Tourism.

Pokud nechcete chodit pěšky, nabízíme také několik okružních jízd Prahou, kde vás náš autobus vyzvedne u hotelu a proveze vás v pohodlí po celém městě.

 

Superior túra  6 hodin
Superior Tour of PragueTato prohlídka patří mezi naše nejoblíbenější. Během této šestihodinové prohlídky uvidíte ta nejlepší místa v Praze. Tato pěší prohlídka zahrnuje výlet lodí po řece Vltavě, oběd a jízdu tramvají.

Cena: 1500 Kč za osobu. Speciální nabídka – při rezervaci transferu z letiště dostanete 47% slevu

Panoramatická okružní jízda 2 hodiny
Panoramic Prague TourJste poprvé v Praze? Poznejte během 2 hodin historická města pražská a dominantu Prahy – Pražský hrad. Je to cenově nejvýhodnější okružní jízda.

Cena: 350 Kč za osobu

Velká okružní jízda– to nejlepší z Prahy 3,5 hodiny
Grand City TourSeznamte se s nejznámějšími památkami (UNESCO) Prahy, klenotu střední Evropy-busem, pěšky i z paluby lodi. Během této podrobné okružní jízdy Vám představíme Prahu (UNESCO) jako historický a architektonický klenot střední Evropy.

Cena: 750 Kč za osobu

Prohlídka Pražského hradu přes Královskou cestu 4 hodiny
Prague Castle via The Royal RouteTento pěší výlet vás zavede od Staroměstského náměstí přes Karlovu ulice a Karlův most na Pražský hrad. Prozkoumáme vše: paláce a nádvoří, tisíciletou historii vytesanou do kamene katedrály sv. Víta, Starý královský palác, okouzlující Královskou zahradu, Baziliku sv. Jiří, Zlatou uličku, a dokonce vklouzneme do Obrazárny Pražského hradu.

Cena: 1300 Kč za osobu

Pivní túra s večeří 3 hodiny
Beer Tour with DinnerOchutnejte v Praze české jídlo a pivo – národní nápoj, nejlepší na celém světě.

Cena: 690 Kč za osobu

Noční Praha 4 hodiny
Prague by Night TourVečerní plavba s večeří, hudbou a okružní jízdou po Praze. Nechte se okouzlit večerní plavbou v krásně osvícené Praze, ve společnosti dobrého jídla a živé hudby.

Cena: 1250 Kč za osobu

Folklorní večer 3,5 hodiny
Folklore Evening TourFolklorní show s večeří a neomezenou konzumací vína/piva.Poznejte místní tradice, lidovou hudbu a tanec při večeři v české restauraci s neomezenou konzumací piva a vína.

Cena: 990 Kč za osobu

Za duchy staré Prahy 1 hod 15 minut
Ghost WalkVydejte se za svitu lucerny do temných a magických zákoutí staré Prahy.

Cena: 300 Kč za osobu

Prohlídka Prahy autem 1,5 hodiny
Prague by CarMáte pouze omezený čas na prohlídku Prahy? Pak právě pro vás je určená privátní prohlídka Prahy autem s naším průvodcem. Během 90 minut vám ukážeme nejdůležitější pražské atrakce.

Cena: 2000 Kč za skupinu do 4 osob

Procházka Prahou zdarma 4 hodiny
 Free Prague Walking TourProvedeme vás po slavných historických pražských čtvrtích, jako je Staré Město, Nové Město, Malá Strana a Hradčany. Prohlídka začíná na Staroměstském náměstí s krátkým úvodem o Praze. Využijte naši naprosto bezplatnou prohlídku tohoto krásného města.

Cena: 4-hodinová prohlídka stojí běžně 450 Kč na osobu, ale vy ji budete mít zcela zdarma, pokud využijete služeb společnosti Prague Airport Transfers

 

11% sleva na výlety, exkurze a prohlídky Prahy

Získejte 11% slevu na jakoukoliv skupinovou nebo soukromou prohlídku, pokud si rezervujete transfer z letiště nebo nádraží s naší společností. Aby byla tato nabídka platná, musíte uvést při rezervaci do poznámky „Sleva 11% na transfer a prohlídku“. Rezervace musí být zaplacena nejpozději 24 hodin před termínem vašeho vyzvednutí nebo termínem prohlídky. Tato akce se nevztahuje na již zlevněné speciální nabídky (včetně Nezapomenutelné okružní jízdy Prahou a Plavby po řece Vltava s večeří). U této nabídky platí standardní storno podmínky.

 

Privátní túry

Cena za individuální procházku je závislá na velikosti vaší skupiny. Naše ceny začínají na 500 Kč za hodinu s profesionálním cizojazyčným průvodem. Pro skupiny více jak dvaceti osob doporučujeme rezervaci více než jednoho průvodce.

Privátní individuální túry organizujeme v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině a ruštině. Pokud máte zájem o jiný jazyk, můžeme jej zajistit na vyžádání.

 

Prague City Tours