Prohlídka Plzeňského pivovaru a města Plzně (6 hodin)

Během návštěvy tradičního Plzeňského Prazdroje budete seznámeni s historií a komplikovanou výrobou piva. Již více než 160 let vyrábí pivovar jedinečné pivo s názvem Pilsner Urquell. Toto pivo se stalo symbolem českého umění vaření piva vybrané chuti. Součástí prohlídky pivovaru je samozřejmě vzorek tohoto zlatého moku z Plzně. Po návštěvě pivovaru se můžete vydat na procházku do centra města, naobědvat se v místní restauraci Na Spilce, která je známá pro svoji tradiční českou kuchyni a výborně ošetřeným plzeňským pivem. Mezi další zajímavé památky patří Velká synagoga, která je třetí největší synagogou na světě a Plzeňské podzemí – staré chodby pod městem.

Slide background

Plzeň

Slide background

Plzeňský pivovar

Slide background

Interiér pivovaru

Slide background

Po skončení prohlídky následuje návštěva pivnice s jídelnou

Slide background

Slide background

 

REZEROVAT EXKURZI ONLINE

Ověřeit cenu v dalších měnách

Ceník privátní exkurze

Velikost skupiny Celková cena Doba trvání Datum/čas
1 – 4 os. 3200 Kč 6 hodin kykoliv
5 – 8 os. 4000 Kč 6 hodin kykoliv
více osob Na dotaz 6 hodin kykoliv

Celková doba trvání: 6 hodin

Doba jízdy (jedna cesta): 1 hodina

Doporučený čas vyzvednutí: od 10:00 do 13:00

Volný čas v místě určení: 4 hodiny. To je čas dostačující k návštěvě plzeňského pivovaru (včetně Pivovarského muzea), zahrnuje také oběd a krátkou prohlídku centra města. Město si můžete prohlédnout pěšky.

Cena nezahrnuje: vstupné na nádvoří Plzeňského pivovaru nebo jiné vstupní poplatky, které by měly být zaplaceny přímo zákazníkem.

Cena zahrnuje: zpáteční dopravu z Prahy a zpět do vašeho hotelu, poplatek za čekání u pivovaru. Cena zahrnuje také volitelný transport z pivovaru do města na prohlídku dalších památek (pokud je chcete navštívit).

Vstupné: prohlídka pivovaru pro jednotlivce bez rezervace v angličtině je možná každý den od pondělí do neděle ve 12:45, 14:15 a 16:15. Prohlídky v němčině jsou k dispozici od pondělí do neděle ve 13:00 a 14:30. Například, pokud se chcete zúčastnit prohlídky ve 12:45, měli byste si naplánovat začátek výletu na 11:15. Prohlídky pro skupiny (10 a více osob) jsou možné po předchozí rezervaci během otevírací doby duben – září (od 8:00 do 17:00) a říjen -březen (od 8:00 do 16:00). Cena za prohlídku pivovaru Pilsner Urquell (100 minut) je 190 Kč. Můžete také navštívit další zajímavosti, jako je Pivovarské muzeum (60 minut, vstupné 100 Kč) a Plzeňské historické podzemí (50 minut, vstupné 100 Kč). Kombinované vstupné (kombinace dvou nebo více prohlídkových tras) vám ušetří 25% z celkové ceny vstupného. Pokud jste větší skupina (10 a více osob) a požadujete rezervaci, kontaktujte přímo Plzeňský pivovar nebo můžeme provést rezervaci za vás, a to bez příplatku. Rezervace není ale nutností.  Více informací o naleznete  na stránkách Plzeňského pivovaru.

Tip: Velký okruh– Tato celodenní túra zahrnuje návštěvu dvou lázeňských měst – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a  Plzeňského pivovaru. Pro cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

 

Alternativa

Taxi a mikrobusová doprava do Plzně.

 

Your excursion was exactly what I was looking for. Our driver was excellent and information DVD which we watched on the way to the Kutna Hora made our trip even better. Great value as well, highly recommended. Tonny S.

 

Hello there, We attended this tour today, and I just wanted to write and say how much myself and my Mother enjoyed it! Our Guide was fantastic and so knowledgeable. Could you tell me her name? I didn’t leave a tip with her but wish I had done. Would you be able to pass on my message of thanks. Helen Whitby, UK