Tři v jednom – navštivte tři zajímavá města v jednom dni

 

Jižní okruh

Český Krumlov + České Budějovice + Zámek Hluboká

Jižní okruh – Tento výlet kombinuje návštěvu tří nejkrásnějších jihočeských míst. Nejprve se zastavíme v zámku Hluboká (2 hodiny), potom se zdržíme hodinu v Českých Budějovicích (nebo déle, pokud budete chtít navštívit pivovar Budvar, jehož prohlídka ale musí být předem rezervována) a vrcholem je návštěva města Český Krumlov (3 hodiny).

Celková doba trvání: 13 hodin.

Doporučený čas vyzvednutí: od 7:00 do 9:00.

Cena nezahrnuje: průvodce nebo jakékoliv vstupné. Vstupné na Zámek Český Krumlov je 35 – 300 Kč na osobu. Vstupné na Zámek Hluboká je 40 – 230 Kč na osobu. Vstupné do pivovaru Budvar je 100 Kč za osobu (minimální počet osob je pět).

Cena (za skupinu): 1-4 os. 6500 Kč

>> Online rezervace

 

Západní okruh

Karlovy Vary + Mariánské Lázně + Plzeňský pivovar

Západní okruh – Tento výlet kombinuje návštěvu tří nejkrásnějších míst západních Čech. Nejprve navštívíme Plzeňský pivovar (dvě hodiny), pak pokračujeme do méně známého (ale velmi pěkného) lázeňského města Mariánské Lázně (dvě hodiny), a naši exkurzi ukončujeme návštěvou známého města Karlovy Vary (tři hodiny).

Celková doba trvání: 12 hodin.

Doporučený čas vyzvednutí: od 8:00 do 10:00.

Cena nezahrnuje: průvodce nebo jakékoliv vstupné. Vstupné do Plzeňského pivovaru (prohlídka trvá 1 hodinu 40 minut) stojí 150 Kč, vstupné do Plzeňského pivovaru + Muzea (prohlídka trvá 2 hodiny 40 minut) stojí 250 Kč na osobu.

Cena (za skupinu): 1-4 os. 7000 Kč

>> Online rezervace

 

Východní okruh

Kutná Hora + Kostnice v Sedlci + Zámek Konopiště

Východní okruh – Tento výlet kombinuje návštěvu tří nejkrásnějších míst východních Čech. Nejprve navštívíme hrad Konopiště (dvě hodiny), pak se zastavíme v krásném městě Kutná Hora (dvě hodiny) a naší poslední zastávkou bude Kostnice v Sedlci (jedna hodina).

Celková doba trvání: 8 hodin 30 minut.

Doporučený čas vyzvednutí: od 8:00 do 11:00 hodin. Tato prohlídka je možná pouze od dubna do listopadu (od prosince do března je Zámek Konopiště uzavřen). Tato prohlídka není také možná ve dnech 24. a 25 prosince, kdy je Kostnice uzavřena.

Cena nezahrnuje: průvodce nebo jakékoliv vstupné. Vstupné je 50 Kč na osobu do Kostnice a 130 Kč na osobu na Zámek Konopiště.

Cena (za skupinu): 1-4 os. 3900 Kč

>> Online rezervace

 

Severní okruh

Terezín + Mělník

Severní okruh – Tento výlet spojuje návštěvu Památníku Terezín (2,5 hodiny) a typického malého českého městečka Mělník (2 hodiny). Terezín je památníkem na smutnou historii druhé světové války. V té době byl Terezín proměněn v židovské ghetto a byl používán nacisty jako tranzitní tábor pro Židy, jejichž konečnou stanicí byl koncentrační tábor Osvětim. Po návštěvě Terezína výlet pokračuje návštěvou Mělníka, aby návštěvníci získali povědomí o tom, jaký je život „mimo“ hlavní město. Zde můžete navštívit Zámek Mělník, který je ve vlastnictví rodiny Lobkowiczů a starou kryptu (tzv. Mělnická kostnice) v kostele sv. Petra a Pavla. Nakonec je Mělník také vhodnou zastávkou na levný oběd či večeři, než se vydáte zpět do Prahy.

Celková doba trvání: 6 hodin 30 minut.

Doporučený čas vyzvednutí: od 8:00 do 13:00.

Cena nezahrnuje: veškeré vstupné. Vstup do Památníku Terezín se pohybuje od 160 Kč do 210 Kč na osobu. Vstup do zámku Mělník stojí 100 Kč a vstup do Mělnické Kostnice je 30 Kč za osobu.

Cena zahrnuje: dopravu z Prahy a zpět do vašeho hotelu, poplatek za čekání v Terezíně a Mělníku. Cena zahrnuje také volitelný transfer po centru města Mělník.

Cena (za skupinu): 1-4 os. 3300 Kč

>> Online rezervace

 

Informace o privátních exkurzích

Naše soukromé výlety jsou zcela flexibilní a dokonce i váš itinerář může být přizpůsoben přesně tomu, co chcete vidět. Stejně jako je možné přizpůsobit váš program soukromému výletu, můžete si také zvolit, kolik času chcete pro sebe a kolik času chcete strávit na každé památce (pokud chcete výlet zkrátit nebo naopak prodloužit, upravíme cenu/dobu čekání přímo na daném místě). Všechny naše soukromé výlety zahrnují:

-> Standardní vozidla: pro čtyřčlenné skupiny používáme standardní vozidla sedan, a pro větší skupiny standardní minibusy nebo autobusy. Cena zahrnuje poplatek za čekání na místě prohlídky a dopravu zpět do vašeho hotelu. Upozorňujeme, že vás řidič zaveze na místo určení, cena ale nezahrnuje další jízdu mimo stanovenou trasu (řidič vás zaveze na předem stanovené místo, kde na vás bude čekat). Krátké zastavení na cestě kvůli použití toalety nebo občerstvení je zahrnuto v ceně.

-> Anglicky mluvící řidič: řidič vám poskytne základní informace o každém zajímavém místě daného výletu. Pokud se chcete dozvědět více, k dispozici máte brožury a mapy z turistických informačních center.

-> Zvolte si průvodce: soukromé prohlídky nezahrnují turistického průvodce, pokud si jej nezarezervujete předem – průvodce je ale za poplatek. Průvodci mluví německy, španělsky, rusky, portugalsky, italsky a francouzsky. Za průvodce se také platí podle velikosti vaší skupiny. Například, pokud jste čtyřčlenná skupina, a chcete mít průvodce, cena bude stejná jako pro pět osob.

-> Ceny: za naše soukromé výlety jsou uváděny jako ceny za vozidlo, ne za osobu, takže budete platit stejnou cenu za sedan (ať už jste 1 osoba nebo 4), stejně tak stejnou cenou za minivan (ať už je vás 5 nebo 8 osob), atd. Proto, čím více lidí máte ve skupině, tím méně každý člověk bude muset zaplatit.