Privátní exkurze – celodenní výlet z Prahy

Toto malebné romantické historické město v jižních Čechách je, a to ne bezdůvodně, druhým nejnavštěvovanějším městem v České republice. Je také zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a tento historický celek zahrnuje také více než tři sta budov v historickém centru města. Mezi nejkrásnější památky patří: zámek, slavný maškarní sál, unikátní barokní divadlo, zámecká zahrada s rokokovou fontánou, Lazebnický most, domy alchymistů, Pivovar Eggenberg, Muzeum řemesel a dřevěné říční čluny. Město můžete navštívit kdykoliv během roku (kromě zimních měsíců, kdy je zámek uzavřen).

Slide background

Privátní exkurze do Českého Krumlova

Slide background

Skvělý tip na výlet z Prahy

Slide background

Navštivte Český Krumlouv

Slide background

Český Krumlov

Slide background

Český Krumlov

Slide background

Privátní exkurze do Českého Krumlova

Slide background

 

REZERVOVAT ONLINE

Ověřit ceny v v ostatních měnách

Ceník privátní exkurze (levnější varianta sdílená exkurze)

Skupina Cena za skupinu Doba trvání Doporučený čas vyzvednutí Volný čas
1 – 4 os. 5000 Kč 11 hodin od 7:00 do 11:00 6 hodin
1 – 4 os. 4500 Kč 9 hodin od 7:00 do 13:00 4 hodin
5 – 8 os. 6200 Kč 11 hodin od 7:00 do 11:00 6 hodin
5 – 8 os. 5700 Kč 9 hodin od 7:00 do 13:00 4 hodin
více osob na dotaz

Doba jízdy (jedna cesta): 2 hodiny a 30 minut.

Tento výlet je doporučen pro: každého, zvláště pro páry a rodiny, které hledají malebné, romantické město. Český Krumlov je velmi často navštěvovaný turisty z Japonska, Koreji a USA.

 

Český Krumlov (varianta 9 hodin)

Doporučený čas vyzvednutí: od 7:00 do 13:00

Volný čas v místě určení: 4 hodiny. To je čas dostačující pro rychlou návštěvu města, zahrnuje také oběd a návštěvu zámku. Město si můžete prohlédnout pěšky.

Cena nezahrnuje: veškeré vstupné si hradí zákazník sám. Vstupné na zámek se pohybuje od 35 Kč do 300 Kč za osobu.

Cena zahrnuje: zpáteční dopravu z Prahy a zpět do vašeho hotelu, poplatek za čekání v Českém Krumlově. Cena zahrnuje také volitelný transport po Českém Krumlově.

 

Český Krumlov (varianta 11 hodin)

Doporučený čas vyzvednutí: od 7:00 do 11:00

Volný čas v místě určení: 6 hodin. To je čas dostačující k návštěvě města, včetně návštěvy zámku a dalších památek, zahrnuje také čas na oběd nebo večeři. Město si můžete prohlédnout pěšky. Je zde také možnost zastavit v Českých Budějovicích (na cestě tam nebo nazpět) na prohlídku náměstí a okolních památek nebo městského pivovaru Budějovický Budvar.

Cena nezahrnuje: veškeré vstupné si hradí zákazník sám. Vstupné na zámek se pohybuje od 35 Kč do 300 Kč za osobu. Pokud se rozhodnete navštívit pivovar v Českých Budějovicích, otevírací doba od 1. března do 31. prosince, od pondělí do neděle je od 9:00 do 17:00, mimo sezónu od 1. ledna do 28. února, pouze od úterý do soboty, je otevírací doba od 9:00 do 17:00. Cena 100 Kč za osobu. Minimální počet osob pro prohlídku je pět a předchozí rezervace je nutná. Chcete-li provést rezervaci návštěvy pivovaru, obraťte se přímo na zákaznické centrum nebo můžeme provést rezervaci za vás.

Cena zahrnuje: zpáteční dopravu z Prahy a zpět do vašeho hotelu, poplatek za čekání v Českém Krumlově. Cena zahrnuje také volitelný transport po Českém Krumlově a zastávku v Českých Budějovicích (pokud budete chtít).

 

Náš tip

Pokud chcete návštěvu Českého Krumlov rozšířit, nabízí se více možností pro návštěvu okolních zajímavých míst. Nejoblíbenější je spojení návštěvy Českého Krumlova se zastávkou v Českých Budějovicích, Zámku Hluboká, Třeboně, Tábora nebo Jindřichova Hradce. Další často využívaná trasa je Praha Linz nebo Praha Salzburk se zastávkou v Českém Krumlově.

 

Aleternativy

Český Krumlov sdílená túra | Privátní doprava do Českého Krumlova