Neúčtujeme si žádné přirážky, nástupní sazby nebo sazby za čekání.

Prague Taxi Services

 

Na rozdíl od mnoha pražských taxislužeb využívajících taxametr, my účtujeme pevné ceny v závislosti na počtu ujetých kilometrů. Neúčtujeme ani nástupní sazbu, sazby za provozní čekání a příplatky za dětské autosedačky. Tato cenová politika vám zaručuje, že se dostanete, kamkoliv budete chtít, bez nepříjemných překvapení na konci cesty. Jednoduše tak předem víte, kolik zaplatíte. S našimi rozumně stanovenými poplatky je naše taxi služba efektivním a ekonomickým způsobem, jak cestovat po Praze a okolí – ať už cestujete jenom pár kilometrů, nebo se chystáte na okraj města. Pokud není sjednáno jinak, všechny přepravní služby (nebo zprostředkování těchto služeb) jsou výhradně poskytovány registrovanými vozy taxi bez taxametru dle zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, dle § 21 odst. 4, na základě předchozí písemné smlouvy.

 

Fixní ceny přepravy po Praze

Zóna Sedan
1 – 4 osoby
Mercedes E
1 – 4 osoby
Minivan
1 – 8 osob
Přeprava v rámci Prahy 28 Kč / km 35 Kč / km 40 Kč / km
Přeprava na / z letiště 625 Kč 685 Kč 875 Kč
Přeprava na / z nádraží 390 Kč 685 Kč 550 Kč

DOTAZ NA CENU / ONLINE REZERVACE

 

Ceník přepravy (taxi) v rámci města Prahy


Níže uvedené ceny nezahrnují přepravu z/na letiště Praha, z pražských vlakových nebo autobusových nádraží. Pro tato místa jsme stanovili konkrétní paušální ceny (viz sekce ceník pro více informací).

*Na všechny smluvní ceny pro přepravu v rámci Prahy se vztahuje minimální účtovaná paušální cena. Pokud je vaše jízdné počítáno na základě počtu ujetých km a tato částka je nižší než minimální sazba, stále je nutné zaplatit tuto minimální výši jízdného.

**K cenám nejsou účtovány provozní čekací sazby (např. v případě čekání v na semaforech, v dopravní zácpě atd.). Pokud zákazník vyžaduje čekání, čekací sazba je účtována v patnáctiminutových intervalech.


 

Jak se jízdné vypočítává?

Pro přepravu v rámci Prahy mimo výše uvedených míst používáme pro určení vzdálenosti mezi výchozím a cílovým bodem službu Google Maps. Při určování trasy volíme (časový) nejrychlejší trasu, což ale neznamená vždy nejkratší trasu (nejkratší dle km).

 

Výhody

Chcete ušetřit a mít navíc jistotu, že jedete se zkušenými řidiči? Taxi přepravu po Praze zajištujeme pro firmy, jednotlivce i zahraniční klientelu (zejména pro osoby vyžadující anglicky hovořící řidiče). Cena za přepravu je vždy sjednána předem.

 

Platební možnosti:

Payment Options

-> Hotovost řidiči (v Kč, GBP, EUR nebo USD)
-> Kartou ve voze (MC, VISA, AMEX)
-> Kartou online (MC, VISA, Maestro)
-> Na fakturu (bankovním převodem)
-> PayPal