Taxi a mikrobusová doprava z Prahy do Salzburgu

Přeprava mezi Prahou a SalzburgemZajišťujeme spolehlivou osobní, mikrobusovou a autobusovou dopravu mezi Letištěm Václava Havla, Prahou a Salzburgem. Ceny za přepravu do Salzburgu jsou kalkulovány za příslušné vozidlo.

 

Letiště Praha <-> Salzburg, čas přepravy: 4 hodiny 50 minut, vzdálenost: 389 km

Skupina 1 až 4 osoby 5 až 8 osob více osob
 Cena 6660 Kč 8325 Kč Dotaz
Typ vozidla os. vůz / mikrobus mikrobus mikrobus / autobus

ONLINE REZERVACE

 

Centrum Prahy <-> Salzburg, čas přepravy: 4 hodiny 50 minut, vzdálenost: 376 km

Skupina 1 až 4 osoby 5 až 8 osob více osob
 Cena 6768 Kč 8460 Kč Dotaz
Typ vozidla os. vůz / mikrobus mikrobus mikrobus / autobus

ONLINE REZERVACE

 

Nabízíme tři typy sazeb

jednosměrná přeprava – běžná cena

zpáteční ve stejný den – platíte běžnou cenu plus čekací sazbu, zpáteční cestu neúčtujeme

zpáteční – dvojnásobek jednosměrné ceny přepravy

 

Čekací sazba

Čekací sazbu účtujeme pouze v případě přepravy typu „zpáteční ve stejný den“ nebo při přepravě do více cílů, kde řidič čeká delší dobu (nad 15 minut) a výslovně na přání zákazníka. U vozidel pro 1–4 os. 220 Kč, u minibusů pro 5–8 os. 260 Kč a 400 Kč u větších minibusů. U autobusů zpravidla 500 Kč za hodinu.

 

Stopover Tip

The beautiful city of Český Krumlov a UNESCO heritage gem is a great place for a short stop on the way from or to Salzburg. We recommend at least two hours, or if you wish to tour the city or just stop for lunch, allow at least one hour. Travel time and price will be slightly higher because extra kilometres will be travelled, and a waiting fee will be added. Amongst other popular choices to stop are Holašovice, Hluboká Castle, Tábor, Konopiště Castle, Linz, Attersee, St. Wolfgang and Hallstatt.

 

Náš tip

Přeprava mezi Prahou a Salzburgem může být spojena s návštěvou Českého Krumlova, Českých Budějovic, Lince, Holašovic nebo zámku Hluboká. Tato místa se nacházejí na přibližně stejné trase. Cena transferu se může nepatrně lišit v závislosti na větším počtu ujetých kilometrů.

 

Často kladené dotazy

Můžete po cestě udělat zastávku na oběd nebo k návštěvě zajímavých míst?
Ano, není problém kdekoliv po cestě udělat krátkou pauzu na toaletu nebo rychlý oběd, a to bez příplatku (do 15 minut). Nicméně pokud vyžadujete delší zastávku (nad 15 minut) například k návštěvě města, jež leží na stejné trase, může být účtována čekací sazba.

Zajišťujete přepravu oběma směry?
Ano, transfery poskytujeme obousměrně. Nicméně u transferů, které nezačínají v Praze, vyžadujeme zaplacení předem nebo úhradu zálohy.

Jsme skupinka 4 osob a máme více zavazadel. Vejdeme se do osobního vozu?
Doporučujeme využít naši nabídku bezplatného upgrade na prostornější vozidlo, tj. minivan.

Hledáme nejlevnější způsob přepravy mezi Prahou a Salzburgu. Jsou vámi nabízené transfery levnější než autobus nebo vlak?
Efektivnost naší přepravy záleží na počtu přepravovaných osob. Pokud cestujete ve větší skupině, cena naší přepravy může být srovnatelná s cenou lístků na vlak nebo autobus.

Jaké jsou výhody využití vaší přepravy ve srovnání s cestováním vlakem nebo autobusem?
Naše privátní transfery jsou poskytovány novými a komfortními vozy a ve srovnání s cestováním např. autobusem budete mít mnohem větší pohodlí. Nicméně největším benefitem je časová úspora. Pokud cestujete vlakem nebo autobusem, musíte rovněž připočítat čas a náklady potřebné na dopravu např. z vašeho hotelu na vlakové nádraží a čas potřebný ke koupi jízdenek. S naší přepravou všechny tyto starosti odpadají. Navíc vám během jízdy může řidič kdykoliv a kdekoliv zastavit např. na toaletu nebo rychlý oběd.

Můžete nám řidič doporučit pěkné místo na zástavní na oběd/večeři?
Ano, řidič vám rád doporučí vhodné místo k zastavení pro jakoukoliv příležitost.

Poskytujete sdílenou nebo linkovou přepravu mezi Prahou a Salzburgem?
Bohužel zatím tento typ přepravy nenabízíme. Jako alternativu můžete využít autobus a naši přepravu z letiště na autobusové nádraží.

Cena je pro nás příliš vysoká. Poskytujete slevy?
Naše ceny jsou srovnatelné s ostatními poskytovateli transferů. Slevy běžně neposkytujeme, nicméně v nabídce máme 10% slevu na dálkové transfery při společné rezervaci vybraných túr.

 

Bezplatný upgrade

Bezplatný upgrade na prostornější vozidlo

Některé taxislužby neobsazují do vozů více než 3 osoby se zavazadly. S námi nebudete mít problém za stejnou cenu malého vozu získat prostornější vozidlo. Bez příplatku ho zajistíme, např. čtyřčlenné rodině s nadměrnými zavazadly přistavíme místo sedanu mikrobus. Vaše pohodlí je pro nás samozřejmostí.

 

Platební možnosti:

Platební možnosti

-> Hotovost řidiči (v Kč, GBP, EUR nebo USD)
-> Platební kartou ve voze (MC, VISA, AMEX)
-> Platební kartou online (MC, VISA, Maestro)
-> Na fakturu (bankovním převodem)
-> PayPal