Taxi a mikrobusová doprava z Prahy do Krakova

Přeprava mezi Prahou a KrakovemZajišťujeme spolehlivou osobní, mikrobusovou a autobusovou dopravu mezi Letištěm Václava Havla, Prahou a Krakovem. Ceny za přepravu do Krakova jsou kalkulovány za příslušné vozidlo.

 

Letiště Praha <-> Krakov, čas přepravy: 5 hodin 45 minut, vzdálenost: 561 km

Skupina 1 až 4 osoby 5 až 8 osob více osob
 Cena 10098 Kč 12623 Kč Dotaz
Typ vozidla os. vůz / mikrobus mikrobus mikrobus / autobus

ONLINE REZERVACE

 

Centrum Prahy <-> Krakov, čas přepravy: 5 hodin 30 minut, vzdálenost: 540 km

Skupina 1 až 4 osoby 5 až 8 osob více osob
 Cena 9720 Kč 12150 Kč Dotaz
Typ vozidla os. vůz / mikrobus mikrobus mikrobus / autobus

ONLINE REZERVACE

 

Nabízíme tři typy sazeb

jednosměrná přeprava – běžná cena

zpáteční ve stejný den – platíte běžnou cenu plus čekací sazbu, zpáteční cestu neúčtujeme

zpáteční – dvojnásobek jednosměrné ceny přepravy

 

Čekací sazba

Čekací sazbu účtujeme pouze v případě přepravy typu „zpáteční ve stejný den“ nebo při přepravě do více cílů, kde řidič čeká delší dobu (nad 15 minut) a výslovně na přání zákazníka. U vozidel pro 1–4 os. 220 Kč, u minibusů pro 5–8 os. 260 Kč a 400 Kč u větších minibusů. U autobusů zpravidla 500 Kč za hodinu.

 

Náš tip

Přeprava mezi Prahou a Krakovem může být spojena s návštěvou Osvětimi. Tato místo se nacházejí na přibližně stejné trase. Cena transferu se může nepatrně lišit v závislosti na větším počtu ujetých kilometrů.

 

Často kladené dotazy

Můžete po cestě udělat zastávku na oběd nebo k návštěvě zajímavých míst?
Ano, není problém kdekoliv po cestě udělat krátkou pauzu na toaletu nebo rychlý oběd, a to bez příplatku (do 15 minut). Nicméně pokud vyžadujete delší zastávku (nad 15 minut) například k návštěvě města, jež leží na stejné trase, může být účtována čekací sazba.

Zajišťujete přepravu oběma směry?
Ano, transfery poskytujeme obousměrně. Nicméně u transferů, které nezačínají v Praze, vyžadujeme zaplacení předem nebo úhradu zálohy.

Jsme skupinka 4 osob a máme více zavazadel. Vejdeme se do osobního vozu?
Doporučujeme využít naši nabídku bezplatného upgrade na prostornější vozidlo, tj. minivan.

Hledáme nejlevnější způsob přepravy mezi Prahou a Krakova. Jsou vámi nabízené transfery levnější než autobus nebo vlak?
Efektivnost naší přepravy záleží na počtu přepravovaných osob. Pokud cestujete ve větší skupině, cena naší přepravy může být srovnatelná s cenou lístků na vlak nebo autobus.

Jaké jsou výhody využití vaší přepravy ve srovnání s cestováním vlakem nebo autobusem?
Naše privátní transfery jsou poskytovány novými a komfortními vozy a ve srovnání s cestováním např. autobusem budete mít mnohem větší pohodlí. Nicméně největším benefitem je časová úspora. Přeprava vlakem trvá přibližně 7 hodin (více v případě zpoždění) a autobusem přibližně 7,5 hodiny, zatímco naším vozem přibližně 5 hodin. Pokud cestujete vlakem nebo autobusem, musíte rovněž připočítat čas a náklady potřebné na dopravu např. z vašeho hotelu na vlakové nádraží a čas potřebný ke koupi jízdenek. S naší přepravou všechny tyto starosti odpadají. Navíc vám během jízdy může řidič kdykoliv a kdekoliv zastavit např. na toaletu nebo rychlý oběd.

Jaký je nejrychlejší způsob přepravy mezi Prahou a Krakovem?
Můžete využít  letecký spoj s přestupem, který může být nejrychlejší volbou. Nicméně pokud připočítáte k času letu nutný čas na odbavení a na dopravu z a na letiště, dostanete se ke stejným číslům, jako když využijete naši přepravu. Cesta vlakem nebo autobusem trvá přes 7,5 hodin, naším privátním transferem 5 hodin a méně.

Můžete nám řidič doporučit pěkné místo na zástavní na oběd/večeři?
Ano, řidič vám rád doporučí vhodné místo k zastavení pro jakoukoliv příležitost.

Poskytujete sdílenou nebo linkovou přepravu mezi Prahou a Krakovem?
Bohužel zatím tento typ přepravy nenabízíme. Jako alternativu můžete využít autobus a naši přepravu z letiště na autobusové nádraží.

Cena je pro nás příliš vysoká. Poskytujete slevy?
Naše ceny jsou srovnatelné s ostatními poskytovateli transferů. Slevy běžně neposkytujeme, nicméně v nabídce máme 10% slevu na dálkové transfery při společné rezervaci vybraných túr.

 

Bezplatný upgrade

Bezplatný upgrade na prostornější vozidlo

Některé taxislužby neobsazují do vozů více než 3 osoby se zavazadly. S námi nebudete mít problém za stejnou cenu malého vozu získat prostornější vozidlo. Bez příplatku ho zajistíme, např. čtyřčlenné rodině s nadměrnými zavazadly přistavíme místo sedanu mikrobus. Vaše pohodlí je pro nás samozřejmostí.

 

Platební možnosti:

Platební možnosti

-> Hotovost řidiči (v Kč, GBP, EUR nebo USD)
-> Platební kartou ve voze (MC, VISA, AMEX)
-> Platební kartou online (MC, VISA, Maestro)
-> Na fakturu (bankovním převodem)
-> PayPal