Transfery z/na letiště Václava Havla Praha do vybraných měst v ČR a EU

 

Transfery mimo Prahu

Nabízíme přepravu z/na Letiště Praha do jakéhokoliv místa v České republice a stejně tak i v zahraničí. Sazby za přepravu jsou ve většině případů mnohem nižší oproti běžné taxislužbě nebo jiných smluvních přepravců. Přepravu organizujeme jak pro jednotlivce, tak pro velké skupiny osob. Přepravu je možné vždy uzpůsobit vašim představám, např. zastávkou na oběd, nebo spojit s prohlídkou zajímavého města, které je na stejné trase. Je rovněž možné za přípatek zajistit průvodce. Cenovou kalkulaci s následnou rezervaci je možno snadno zjistit přes níže uvedené odkazy. Pokud váš cíl v nabídce nenaleznete, pošlete nám dotaz na cenovou kalkulaci.

Nabízíme tři typy sazeb

jednosměrná přeprava - běžná cena
zpáteční ve stejný den - platíte běžnou cenu plus čekací sazbu, zpáteční cestu neúčtujeme
zpáteční - dvojnásobek jednosměrné ceny přepravy
 

Čekací sazba

Čekací sazbu účtujeme pouze v případě přepravy typu "zpáteční ve stejný den" nebo při přepravě do více cílů, kde řidič čeká delší dobu (nad 15 minut) a výslovně na přání zákazníka. U vozidel pro 1-4 os. 220 Kč, u minibusů pro 5-8 os. 260 Kč, a 400 Kč u větších minibusů. U autobusů zpravidla 500 Kč za hod.  

 

Často kladené dotazy

Můžete po cestě udělat zastávku na oběd nebo k návštěve zajímavých míst? Ano, není problém kdekoliv po cestě udělat krátkou pauzu toaletu nebo rychlý oběd a to bez příplatku (do 15 minut). Nicméně pokud vyžadujete delší zastávku (nad 15 minut) například k návštěvě města jenž leží na stejné trase, může být účtována čekací sazba.  

Jak jsou ceny kalkulovány? Pro výpočet vzdálenosti využíváme Google mapy. Trasa je kalkulována jako nejrychlejší trasa, která nemusí být vždy nejkratší cestou. Vzdálenost je pak vynásobena naší kilometrovou sazbou.  

 

Přeprava osob - km ceník přepravy pro destiance mimo Prahu

 Vzdálenost 1 - 4 osoby 5 - 8 osob 9 - 20 osob 21 - 49 osob
Do 200 km 20 Kč / km 25 Kč / km Kontakt Kontakt
 Nad 201 km 18 Kč / km 22,50 Kč / km Kontakt Kontakt
 Čekací sazba 220 Kč / hod. 260 Kč / hod. Kontakt Kontakt
Vozidlo sedan nebo minivan minivan mikrobus autobus

*Na všechny smluvní ceny pro přepravu v rámci Prahy se vztahuje minimální účtovaná paušální cena 200 Kč a pro přepravu mimo Prahu minimální paušální cena 500 Kč. Pokud je kalkulace nižší nežli minimální paušální částka, konečná cena se řídí minimální paušální cenou.


Jaké jsou výhody vaší přepravy oproti běžné taxislužbě?

Běžná taxislužba účtuje ceny podle ujetých kilometrů (zpravidla 20 až 28 Kč/km), čekací doby včetně provozního čekání (zpravidla 5 až 6 Kč/min) a připočítává nástupní sazbu (zpravidla 40 Kč). Není neobvyklé, že řidič taxislužby jízdu do Vašeho cíle záměrně prodlouží, aby zvýšil jízdné. I když se fenomén předražování dotýká především cizinců, nikdo není tomuto riziku ušetřen. Naše smluvní doprava oproti klasické taxislužbě přepravuje za fixní ceny. Vždy tak zaplatíte předem určenou cenu bez nástupní a čekací sazby. Pokud si objednáváte přepravu z letiště, nemusíte si dělat starosti ani se zpožděním letu. Pokud se Váš let zpozdí, čekání řidiče neúčtujeme.

 

Platební možnosti:

Payment Options

-> Hotovost řidiči (v Kč, GBP, EUR nebo USD)
-> Kartou ve voze (MC, VISA, AMEX)
-> Kartou online (MC, VISA, Maestro)
-> Na fakturu (bankovním převodem)
-> PayPal