| Přehrát video | Po příletu na letiště | Po příjezdu na vlakové nádraží Po příjezdu na autobusové nádraží |

 

Rezervace

Pokud si chcete zarezervovat přepravu, stačí vyplnit rezervační formulář, poslat e-mail nebo zavolat na náš dispečink. Za přepravu můžete zaplatit přímo řidiči v hotovosti, platební kartou nebo online.  Na rozdíl od jiných dopravců fungujeme nonstop, každý den po celý rok.  V případě, že vyžadujete přistaveni vozu během jedné hodiny, doporučujeme nás kontaktovat telefonicky, v opačném případě je nejjednodušší provést rezervaci online. Pokud nechcete rezervovat předem, můžete nás rovněž zavolat, jakmile přistanete.

 

driverAAPo příletu na letiště

Jakmile projdete celní nebo pasovou kontrolou a prostorem pro výdej zavazadel, budete uvítáni vaším řidičem. Pro snadnou identifikaci řidiči drží oranžovou cedulku s vaším jménem. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda je váš let zpožděn nebo přistane dříve.

Pokud navštěvujete Prahu poprvé, řidiči vás během přepravy upozorní na zajímavosti Prahy a poskytnou vám další důležité informace, které vás budou zajímat.

 

Čas přepravy a vzdálenost mezi letištěm a centrem Prahy

Pražské letiště (Letiště Václava Havla) je od centra města vzdáleno přibližně 20 km, což představuje asi 25 minut jízdy. V případě dopravní zácpy může cesta trvat až 40 minut.

 

Po příjezdu na vlakové nádraží

Pokud přijíždíte na Hlavní nádraží, řidič bude čekat v hale vedle restaurace rychlého občerstvení Burger King. Pokud přijíždíte na nádraží Holešovice nebo jiné vlakové nádraží, řidič vás bude očekávat přímo na nástupišti, kam přijíždí váš vlak (místo je upřesněno v potvrzujícím e-mailu, případně operátorem). Pro snadnou identifikaci řidič drží cedulku s vaším vytištěným jménem. Při rezervaci je nutné poskytnout informaci o čísle vlaku (případně názvu spoje) pro případ, že by vlak měl zpoždění. V případě zpoždění si neúčtujeme žádné extra příplatky nebo čekací sazbu. Cena za přepravu z nádraží Holešovice nebo Hlavního nádraží spadá do 2. cenového pásma, tj. 550 Kč za osobní vozidlo.

 

Po příjezdu na autobusové nádraží

Po příjezdu na autobusové nádraží Florenc budete uvítáni naším řidičem, který čeká v hale vedle restaurace rychlého občerstvení Burger King. Pokud přijíždíte na jiné autobusové nádraží, řidič vás bude očekávat zpravidla na nástupišti, kam přijíždí váš autobus (místo je upřesněno v potvrzujícím e-mailu, případně operátorem). Pro snadnou identifikaci řidič drží cedulku s vaším vytištěným jménem.  Při rezervaci je nutné uvést číslo nebo název spoje (např. spoj Student Agency Praha-Brno). Cena za přepravu z autobusového nádraží Florenc spadá do 2. cenového pásma, tj. 550 Kč za osobní vozidlo. Přeprava z nádraží Černý Most spadá do 3. pásma, tj. 700 Kč za osobní vozidlo.

 

Vyzvednutí na hotelu

Pokud je místo vyzvednutí na hotelu, řidič vás vyzvedne přím na recepci. Pro vaše pohodlí jsou řidiči na místě alespoň 5 minut před plánovaným časem vyzvednutí.