Standardní výzdoba limuzín na svatby je bez příplatku

Svatební servis

Svatební den je jedním z nejkrásnějších v životě. Pro tento slavnostní okamžik vám rádi zajistíme dopravu pro nevěstu, ženicha a další svatebčany. Po celou dobu se o vás bude starat náš profesionální řidič v odpovídajícím oděvu, který je trénovaný pro jízdu ve svatební koloně. Využijte našich služeb a uvidíte, že vás nezklameme, jako jsme nezklamali řadu společností a celebrit.

Wedding Lincoln Limo

 

Svatební balíčky – 3 hod. pronájem s profesionálním řidičem

Limuzína Kapacita Cena
 Lincoln TC120 8 os. 5100 Kč
Hummer  H200 17 os. 11400 Kč 
Cadillac Escalade 17 os. 17970 Kč
Mercedes S třída 3 os. 2900 Kč
Mercedes E třída 3 os.  1950 Kč

 

Pronájem ostatních vozů s řidičem

– Škoda Superb bílá nebo barva dle vašeho výběru – 1650 Kč (max. 4 osoby)
– Minivan Mercedes Vito, Viano nebo VW Transporter – 1800 Kč (max. 8 osob)

 

V ceně svatebního balíčku je zahrnuto

– Vyzvednutí / přistavení vozu kamkoliv v Praze
– Základní svatební výzdoba vozidla
– Ceny zahrnují 35 km v každé započaté hodině a jsou uvedeny včetně případného DPH

 

Barva limuzín

Limuzíny jsou k dispozici v různých barvách. Na svatby je nejoblíbenější bílá barva.

 

wedding_dec

Speciální přání, výzdoba a nápoje

Zajistíme Vám výzdobu auta (např. květiny nebo výzdobu na oslavy, svatby), jakékoliv chlazené nápoje, šampaňské atd. Chtěli bychom Vás upozornit, že v limuzíně není povolena konzumace vlastních nápojů. Pokud si přejete objednat nápoje do limuzíny, můžete si je vybrat v našem nápojovém lístku a poslat nám Vaši volbu. Jestli máte nějaké jiné přání, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a my se ho pokusíme splnit.

 

Řidiči

Naši řidiči mají reprezentativní vystupování a vždy jezdí v odpovídajícím společenském obleku. Všichni naši řidiči jsou profesionálové s velmi dobrou znalostí Prahy a dalších velkých měst. Každý řidič rovněž hovoří anglicky.

 

Limuzínou na svatbu

Pokud plánujete svatbu, pak určitě nesmíte zapomenout na slavnostní odvoz pro nevěstu. Na výběr máte z hodně možností, jako je klasický vůz nebo netradičně třeba i létající balón, ale tou bezesporu nejoblíbenější volbou je limuzína. Oproti běžnému vozu se do limuzíny vejdou objemné nevěstiny šaty.

Nevěstin vůz má mít nejkrásnější výzdobu z celé svatební kolony. Nejčastěji se volí různé květinové dekorace a šerpy. Na kapotě může sedět panenka nebo elegantní modely prstýnků, které mohou být přesnou kopií snubních prstenů novomanželů. Novým trendem jsou samolepící nápisy na okna nebo samolepící etikety na SPZ s nápisem „novomanželé“. Uvnitř limuzíny pak pro nevěstu a ženicha může být nachystáno chlazené šampaňské, balónky se svatebními nápisy, a to vše za doprovodu romantické hudby.

Dále je dobré vědět, že svatební kolona má svá přesná pravidla. Tradičně v prvním voze sedí ženich se svou matkou. V druhém voze jede matka nevěsty s otcem ženicha. Svatebčané by měli v autech obsadit pouze zadní sedadla, přitom žena by vždy měla sedět vpravo a muž vlevo. V dalších vozech následují svědci, prarodiče, příbuzní, přátelé a známí. Pokud vypravujete do svatební kolony větší množství hostů, je vhodné stanovit pořadí aut podle zasedacího pořádku u stolu. V posledním voze jede nevěsta s otcem či jiným příbuzným nebo rodinným přítelem. Z obřadu novomanželé vždy odjíždějí společně do místa hostiny v čele kolony. Po nich následuje vozidlo s rodiči nevěsty, auto s rodiči ženicha a svědky, poté jedou vozy se všemi dalšími svatebními hosty. Kameraman s řidičem by měli jet vždy před svatební kolonou, aby zachytili vystupování svatebčanů.