Luxusní limuzína z řady Lincoln

Limousine LincolnLuxusní prodloužená limuzína Lincoln TC120 nabízí maximální možný komfort, bezpečnost a eleganci. Je určena pro přepravu skupiny až osmi osob a řidiče. Limuzína je vybavena salonkem odděleným skleněnou nebo neprůhlednou clonou v zadní části vozu. Součástí vybavení jsou kožené sedačky ve tvaru písmene J, bar s chlazenými nápoji, koberec, tmavá skla, televize s videem, CD/DVD přehrávač a digitální klimatizace. Do limuzíny je možné přinést vlastní MP3 hudbu nebo propojit vaše zařízení přes Bluetooth.

Ceník   Max. 8 osob / bílá barva
 Letištní transfer 2490 Kč / transfer
Hodinový pronájem 2290 Kč / hod.

V rámci Prahy neúčtujeme sazbu za přistavení limuzíny. Ceny zahrnují 35 km v každé započaté hodnině a jsou uvedeny včetně DPH.  Při vícehodinovém pronájmu nabízíme výrazné slevy nebo využijte výhodných svatebních balíčků.

REZERVOVAT TRANSFER Z/NA LETIŠTĚ

REZERVOVAT HODINOVÝ PRONÁJEM

Řidiči limuzín

Naši řidiči mají reprezentativní vystupování a vždy jezdí v odpovídajícím společenském obleku. Všichni naši řidiči jsou profesionálové s velmi dobrou znalostí Prahy a dalších velkých měst. Každý řidič rovněž hovoří anglicky.

Barvy limuzín

Tato limuzína je k dispozici v bílé nebo černé barvě.

Přineste si vlastní muziku

Lincoln limuzíny jsou vybaveny DVD přehrávači. Můžete si přinést vlastní DVD/DivX media nebo připojit telefon/tablet přes Bluetooth nebo USB kabel. Nechat si zahrát vaše oblíbené sklady aby byla vaše oslava ještě dokonalejší.

Nápoje, výzdoba a speciální přání

Zajistíme Vám výzdobu auta (např. květiny nebo výzdobu na oslavy, svatby), jakékoliv chlazené nápoje, šampaňské atd. Chtěli bychom Vás upozornit, že v limuzíně není povolena konzumace vlastních nápojů. Pokud si přejete objednat nápoje do limuzíny, můžete si je vybrat v našem nápojovém lístku a poslat nám Vaši volbu. Jestli máte nějaké jiné přání, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a my se ho pokusíme splnit.

stripper

Rozlučka se svobodou

Chystáte se organizovat rozlučku se svobodou? Překvapte Vaše přátele s naší strip show.

Letištní transfer. Jak to funguje

Jakmile projdete celní nebo pasovou kontrolou budete uvítaní naším řidičem, který bude držet cedulku s vaším jménem. Čekáme na vás bez ohledu, zda váš let bude případně zpožděn.  Letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 20 km z centra Prahy nebo 25 až 30 minut jízdy.

Podmínky rezervace

Pokud si chcete tuto limuzínu zarezervovat, stačí vyplnit náš rezervační formulář nebo nás kontaktujte telefonicky. Limuzínu můžete uhradit v hotovosti nebo předem. V některých případech může být vyžadována záloha.

20% sleva na zpáteční transfer

Pokud si objednáte některou z našich prodloužených limuzín na trasu z/na letiště Praha nabízíme slevu 20% na zpáteční transfer běžným vozem. K nárokovaní této slevy uveďte poznámku během online rezervace. Rezervace musí být uhrazeny alespoň 24 hodin předem.