Mercedes třídy S v luxusní úpravě

Ceník Letištní transfer Hodinový pronájem
Max. 3 osoby 1990 Kč

1500 Kč (speciální nabídka)
1990 Kč

1500 Kč (speciální nabídka)

REZERVOVAT TRANSFER Z/NA LETIŠTĚ

REZERVOVAT HODINOVÝ PRONÁJEM

Mercedes-Benz S třída

s-classU nové verze Mercedesu nejvyšší třídy S je koncept jednoznačný – „maximální výbava“. Další předností verze Long je více prostoru na zadních sedačkách. Vybavení zahrnuje: všechny sedačky elektricky nastavitelné, vyhřívané a odvětrávané s komfortními opěrkami a pamětí, kožené čalounění sedaček, palubní desky a výplní dveří v kombinaci s ořechovým dřevem, ortopedická sedadla vzadu s masážní funkcí, speciální osvětlení interiéru Ambiente, sklopné stolky na zadních sedačkách, determální a protihluková skla vč. elektrických slunečních rolet, klimatizace ovládaná ze zadních sedaček s nastavením pro všechny čtyři místa, 2 LCD obrazovky v opěrkách předních sedadel s nezávislým DVD přehrávačem a TV tunerem ve spojení se Surround Sound systémem Harman/Kardon, GPS navigace, servo dovírání dveří a zavírání kufru, Keyless-GO a mnoho dalšího.

Řidiči limuzín

Naši řidiči mají reprezentativní vystupování a vždy jezdí v odpovídajícím společenském obleku. Všichni naši řidiči jsou profesionálové s velmi dobrou znalostí Prahy a dalších velkých měst. Každý řidič rovněž hovoří anglicky.

Barvy a označení limuzín

Limuzína Mercedes S je k dispozici v bílé nebo černé barvě. Vozidla jsou označená pouze magnety. Magnety je možné odstranit, pokud si nepřejete, aby váš klient věděl, že je vezen jinou společností nebo pokud pořádáte firemní akci, kongres či svatbu.

Nápoje, výzdoba a speciální přání

Zajistíme vám výzdobu auta (např. květiny nebo výzdobu na oslavy, svatby), jakékoliv chlazené nápoje, šampaňské atd. Chtěli bychom vás upozornit, že v limuzíně není povolena konzumace vlastních nápojů. Pokud si přejete objednat nápoje do limuzíny, můžete si je vybrat v našem nápojovém lístku a poslat nám svou volbu. Jestli máte nějaké jiné přání, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a my se ho pokusíme splnit.

Letištní transfer. Jak to funguje

Jakmile projdete celní nebo pasovou kontrolou, budete uvítáni naším řidičem, který bude držet cedulku s vaším jménem. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda váš let bude případně zpožděn.  Letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 20 km z centra Prahy nebo 25 až 30 minut jízdy.

Garantujeme

– profesionální přístup a reprezentativní vystupování

– řidiči hovoří světovými jazyky (anglicky, německy)

– dochvilnost a úslužnost se zavazadly

– vozy čisté a v perfektním technickém stavu

– akceptace platebních a kreditních karet

– pro firmy úhrada fakturou