Skvělý komfort a elegance za dostupnou cenu

Ceník Letištní transfer Hodinový pronájem
 Max. 3 osoby
990 Kč 750 Kč

(speciální nabídka)

990 Kč 800 Kč

(speciální nabídka)

REZERVOVAT TRANSFER Z/NA LETIŠTĚ

REZERVOVAT HODINOVÝ PRONÁJEM

Mercedes třídy E

Klasická cestovní limuzína vyšší střední třídy nabízí bezpečnost a pohodlí celé posádce. Je oblíbená zejména u obchodních cestujících. Skvělý interiér, látkové čalounění v černé barvě, klimatizace a audio systém.

Řidiči limuzín

Naši řidiči mají reprezentativní vystupování a vždy jezdí v odpovídajícím společenském obleku. Všichni naši řidiči jsou profesionálové s velmi dobrou znalostí Prahy a dalších velkých měst. Každý řidič rovněž hovoří anglicky.

mb-eclass2Barvy a označení limuzín

Tato limuzína je k dispozici v černé barvě. Vozidla jsou označená pouze magnety. Magnety je možné odstranit, pokud si nepřejete, aby váš klient věděl, že je vezen jinou společností nebo pokud pořádáte firemní akci, kongres či svatbu.

Nápoje, výzdoba a speciální přání

Zajistíme vám výzdobu auta (např. květiny nebo výzdobu na oslavy, svatby), jakékoliv chlazené nápoje, šampaňské atd. Chtěli bychom vás upozornit, že v limuzíně není povolena konzumace vlastních nápojů. Pokud si přejete objednat nápoje do limuzíny, můžete si je vybrat v našem nápojovém lístku a poslat nám svou volbu. Jestli máte nějaké jiné přání, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a my se ho pokusíme splnit.

Letištní transfer. Jak to funguje

Jakmile projdete celní nebo pasovou kontrolou, budete uvítáni naším řidičem, který bude držet cedulku s vaším jménem. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda váš let bude případně zpožděn.  Letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 20 km z centra Prahy nebo 25 až 30 minut jízdy.

Garantujeme

– profesionální přístup a reprezentativní vystupování

– řidiči hovoří světovými jazyky (anglicky, německy)

– dochvilnost a úslužnost se zavazadly

– vozy čisté a v perfektním technickém stavu

– akceptace platebních a kreditních karet

– pro firmy úhrada fakturou