Limuzína Cadillac Escalade – Prague Airport Transfers sro

Cadillac Escalade je skvělou limuzínou pro oslavy a společenské akce

Limuzína Cadillac

Ceník
Bílá barva

Max. 17 osob

Letištní transfer5990 Kč / transfer
Hodinový pronájem5990 Kč / hod.

Zdarma vůz na zavazadla: Pokud si objednáváte transfer z/na letiště pro více než pět cestujících, zdarma poskytneme sedan nebo minivan pro vaše zavazadla.

V rámci Prahy neúčtujeme sazbu za přistavení limuzíny. Ceny zahrnují 35 km v každé započaté hodině a jsou uvedeny včetně DPH. Při vícehodinovém pronájmu poskytujeme výrazné slevy nebo lze využít výhodných svatebních balíčků.

REZERVOVAT TRANSFER Z/NA LETIŠTĚ

REZERVOVAT HODINOVÝ PRONÁJEM

 

Limuzína Cadillac Escalade

Doba, kdy mohly cestovat limuzínou pouze slavné hvězdy, je minulostí. Limuzína Cadillac Escalade s kapacitou až 20 osob nemusí být nákladnou formou přepravy, pokud vás cestuje víc. Tato limuzína je díky své výbavě vhodná pro všechny druhy oslav a společenských akcí.
 

Specifikace

– Barevné osvětlení interiéru
– Efektně měnící se světla
– Digitální TV, DVD, CD, radio
– 6x LCD monitor
– 3x bar a 7x icebox
– Kvalitní ozvučení + subwoofer
– GPS navigace


 

Řidiči limuzín

Naši řidiči mají reprezentativní vystupování a vždy jezdí v odpovídajícím společenském obleku. Všichni naši řidiči jsou profesionálové s velmi dobrou znalostí Prahy a dalších velkých měst. Každý řidič rovněž hovoří anglicky.
 

Nápoje, výzdoba a speciální přání

Zajistíme vám výzdobu auta (např. květiny nebo výzdobu na oslavy, svatby), jakékoliv chlazené nápoje, šampaňské atd. Chtěli bychom vás upozornit, že v limuzíně není povolena konzumace vlastních nápojů. Pokud si přejete objednat nápoje do limuzíny, můžete si je vybrat v našem nápojovém lístku a poslat nám svou volbu. Jestli máte nějaké jiné přání, které nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a my se ho pokusíme splnit.
 

Rozlučka se svobodou

Chystáte se organizovat rozlučku se svobodou? Překvapte své přátele s naší strip show.
 

Letištní transfer. Jak to funguje

Jakmile projdete celní nebo pasovou kontrolou, budete uvítáni naším řidičem, který bude držet cedulku s vaším jménem. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda váš let bude případně zpožděn.  Letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 20 km z centra Prahy nebo 25 až 30 minut jízdy.
 

Podmínky rezervace

Limuzína Cadillac musí být uhrazena (nebo záloha 50 %) 24 hodin předem.
 

20% sleva na zpáteční transfer

Pokud si objednáte některou z našich prodloužených limuzín na trasu z/na Letiště Praha, nabízíme slevu 20 % na zpáteční transfer běžným vozem. K nárokování této slevy uveďte poznámku během online rezervace. Rezervace musí být uhrazeny alespoň 24 hodin předem.