Letištní transfery

Taxislužba, mikrobusová a kyvadlová doprava z letiště Ruzyně

Taxi na/z Letiště Václava Havla Praha. S námi můžete ušetřit až 50 % ceny ve srovnání s běžnou taxislužbou.

Prague Airport Transfers zajišťuje taxislužbu

která vás snadno a rychle přepraví z/na Letiště Václava Havla (Ruzyně). Vyhněte se čekání na přistavení taxi, komplikované MHD, nebo dokonce rizika, že vás některý nepoctivý taxikář ošidí. Naše letištní transfery jsou pohodlným, spolehlivým a cenově výhodným způsobem, jak vás i vaše zavazadla dopravit do vaší cílové destinace.

Nabízíme následující možnosti přepravy:

Je to tak snadné…

Všichni naši řidiči kromě mateřského jazyka hovoří anglicky (a někteří také rusky a německy) a v Praze se velmi dobře orientují. Nebudete mít jakýkoliv problém se s našimi řidiči domluvit a dopravit se bezpečně do svého cíle.

Všechny naše vozy jsou mladší 5 let, klimatizované, s možností bezplatné Wi-Fi, jež vám umožní maximální komfort během jízdy. Rovněž vám nabídneme bezplatného anglického průvodce a mapu, a dokonce i voucher na bezplatnou túru po Praze, kterou oceníte, zejména pokud Prahu navštěvujete poprvé.

Bez ohledu na to, jaký typ přepravy zvolíte, náš přátelský řidič vás uvítá a spolehlivě odveze do vašeho cíle. Časy letů monitorujeme pro případ jejich zpoždění nebo předčasného příletu.

Jak provést rezervaci

S naším online rezervačním systémem to nemůže být jednodušší. Pokud upřednostňujete telefonickou rezervaci, je to samozřejmě také možné. Přijímáme hotovost nebo platební karty a garantujeme vrácení peněz. A jakmile dokončíte online rezervaci (bez nutnosti platby předem), obdržíte okamžité potvrzení rezervace. Pro více informací se podívejte na naše ceníky a navštivte sekci Jak to funguje.
Letištní transfery

Sdílená doprava

290/ osobu

EKONOMICKY

Přímo na Vaši adresu


Skvělá volba pro malé skupinky


Letištní transfery

Skupinový transfer

2200/ mikrobus

VELKÉ SKUPINKY

Cestujte všichni pohromadě


Přijatelné ceny


Letištní transfery

VIP limuzíny

2190/ limo

VIP DOPRAVA

Luxusní limuzíny


Reprezentativní vozy


Něco extra navíc

S každou přepravou poskytujeme

Letištní transfery

Balenu vodu

Letištní transfery

Wi-Fi připojení

Výhody rezervace předem

Proč při cestě z nebo na letiště využít naši přepravní společnost?
Naše letištní transfery vám poskytnou jistotu, že na vás bude po příletu na pražské letiště čekat profesionální řidič vystupující ve společenském obleku, vyzvedne vás a bez jakýchkoli komplikací odveze v novém klimatizovaném voze střední nebo vyšší třídy na vaše místo určení.

S námi nemusíte mít strach, že vůz bude nepříjemně cítit kouřem nebo že bude neuklizen, naše vozy jsou vždy čisté a nekuřácké.

S námi nemusíte sledovat taxametr a obávat se, že se cena za čekání v dopravní zácpě změní v nepříjemné překvapení při ukončení jízdy a předložení účtu. Námi garantované pevné ceny se nemění v závislosti na provozním čekání nebo délce trasy z důvodu např. objížďky.

S námi nemusíte mít obavy, že objednané taxi nepřijede včas, protože váš let přistane dříve nebo později, nebo že si řidič zapne taxametr hned po přistání letu. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda přilétáte dříve či později oproti předpokládanému času, a stav letu kontrolujeme on-line, a víme tak přesně, kdy přistanete.

S námi nemusíte mít pocit nepříjemně stráveného času diskusí během jízdy, která vás může obtěžovat. Naši řidiči jsou profesionálně školeni být za všech okolností přátelští a plně nápomocní. Řidiči hovoří česky a anglicky.

Tyto možnosti máte. Volba je na vás. Pokud nesplníme vaše vysoké očekávání, v souladu s naším přepravním řádem garantujeme přepravu zdarma nebo kompenzaci.

ZJISTIT CENU / ONLINE REZERVACE

Přilétáte nebo odlétáte během krátké doby?

Pokud požadujete rezervaci přepravy během jedné hodiny před vyzvednutím, zavolejte nás, jinak stačí vyplnit rezervační formulář a objednávku vám ihned potvrdíme.

Doporučeno a prověřeno milióny cestujícími; najdete nás na Tripadvisoru a Facebooku

Dobrá rada. Každý vám řekne, že pražským taxikářům se důvěřovat nevyplatí. Ušetřete si případný stres a zarezervujete si přepravu s Prague-Airport-Transfers.co.uk. Kvalitní servis za dobrou cenu. Tripadvisor.com


Velice děkuji ...cestuji často, ale lepší služby na českém trhu jen těžko hledat... Ještě jednou děkuji. Aleš Hromas číst dále

Další možnosti přepravy z letiště Ruzyně

Pro mnoho cestujících jistě postačí veřejná doprava (MHD), která je bezesporu spolehlivá, levná, ale na druhou stranu není příliš komfortní, a to zejména pro cestující s malými dětmi nebo větším počtem zavazadel.

Další možností je objednat běžné taxi nebo využít letištní taxi parkující přímo před letištní halou. Časté předražování a mnohdy i pochybná úroveň služeb některých taxislužeb nezaručuje, že za své peníze získáte kvalitu, kterou právem očekáváte. Příběhy okradených turistů a často i místních, statistiky kontrol MP, která se na kontroly zaměřuje, vypovídají, že Praha má ještě hodně co dohánět v porovnání s ostatními městy, aby kvalitu služeb taxislužby trvale zajistila. Bohužel zatím je pojem „Taxi a město Praha“ stále spojen s předražováním.

Poslední variantou je zvolit dopravu na letiště vlastním vozem a využít některé z parkovišť. Tato volba je určitě dostačující pro ty, kteří chtějí využít k přepravě vlastní vůz. Nicméně cena i toho nejlevnějšího parkování v blízkosti letiště a náklady na pohonné hmoty jen málokdy může konkurovat ceně za jinou variantu přepravy. Další nevýhodou levného parkovného v blízkosti letiště je nutnost využití přepravy z parkoviště na letiště a zpět. Po příletu jste nuceni kontaktovat dispečink parkoviště, který pro vás zajistí odvoz. Musíte tedy počítat minimálně s 30minutovým zdržením. Dalším problémem některých parkovišť může být nedostačené zabezpečení vašeho vozu.

Přepravu zajišťujete pro tyto vybrané partnery