Spolupráce pro hotely, firmy a CK

Zajištění dopravy pro hotely, firmy, penziony a apartmány v Praze

Náš vozový park | Naši řidiči | PDF prezentace | Partnerský program |

Motto

Naše motto je „Feel the difference“ – snažíme se odlišovat od běžných taxi dopravců poskytováním vysoce kvalitních služeb, a to zejména profesionálním přístupem ke klientům, jejichž spokojenost je naším hlavním cílem.

 

PartnershipSpolupráce

Máte-li zájem o jednorázové zajištění přepravy nebo zajištění pravidelné přepravy s menším objemem objednávek, není nutné uzavírat smlouvu, pouze postačí zaslat objednávku. V případě zájmu o dlouhodobé poskytování služeb s uzavřením rámcové smlouvy o obchodní spolupráci prosím kontaktujete naše zákaznické centrum. Případně se můžete zaregistrovat do našeho partnerského programu.

 

Stálí zákazníci

Cestujete na Letiště Václava Havla pravidelně? Nabízíme vám velmi konkurenční partnerské ceny. Nejenže ušetříte, ale získáte komfort a záruku kvality, kterou jinde na českém trhu jen těžko najdete. Slevy nabízíme jak jednotlivcům, tak firmám.

 

Firemní přeprava

Potřebujete pro své zaměstnance nebo obchodní partnery zajistit jednorázově nebo pravidelně přepravu na Letiště Václava Havla? Chcete, aby byl váš zahraniční obchodní partner přivítán na letišti profesionálním řidičem? Máte strach, že řidiči pražské taxislužby nebudou schopni hovořit anglicky a jejich vůz nebude odpovídat zahraničním standardům? Máme pro vás řešení. Naše společnost vám zajistí kompletní přepravní servis. Profesionalita řidičů, komfortní vozový park, konkurenční ceny, platby na faktury a 100% záruka vrácení peněz při nespokojenosti. To jsou jedny z mnoha výhod, které vám můžeme nabídnout.

 

Hotelová doprava

Hotelová doprava je důležitým produktem naší firmy. Zajišťujeme dopravu hotelových hostů pro desítky hotelů a apartmánů po Praze. Pokud máte zájem o zajištění dopravy pro váš hotel, neváhejte nás kontaktovat, splníme veškeré vaše požadavky. Stáhnout PDF prezentaci.

 

Orientační cenová nabídka pro hotely

Ceny navrhujeme pro každé ubytovací zařízení individuálně, a to v závislosti na konkrétních požadavcích a předpokládaném objemu rezervací.  Zde uvádíme příklady cen (včetně DPH):

Sedan (max. 4 osoby) standardní vůz střední třídy (Škoda Superb / Audi A6 / VW Passat): ceny od 370 Kč do 495 Kč za transfer z/na Letiště Praha

Sedan Mercedes E (max. 3 osoby): ceny od 495 Kč do 570 Kč za transfer z/na Letiště Praha

Minivan  (max. 8 osob) ve třídě VW Transporter nebo Mercedes Vito/Viano: ceny od 550 Kč do 680 Kč za transfer z/na Letiště Praha

Shuttle (1 osoba) levná sdílená mikrobusová přeprava: ceny od 120 Kč od 250 Kč/os za transfer z/na Letiště Praha

Limuzína Lincoln (max. 8 osob): ceny od 1500 Kč do 1800 Kč / hodinový pronájem

 

Způsoby možné spolupráce a fakturace objednávek

Platby za přepravu je možné uhradit fakturou (za uskutečněnou přepravu) nebo je možné přepravu hradit přímo online při vytvoření rezervace. Všichni řidiči jsou rovněž vybaveni platebními terminály, klient může zaplatit platební kartou přímo u řidiče a samozřejmě také v hotovosti. Je rovněž možné, abyste si k našim cenám přičetli vlastní provizi, kterou vám v případě přímé platby u řidiče proplatíme. Například naše cena dopravy bude 395 Kč a řidič vybere dohodnutou částku 595 Kč. Vaše provize u této rezervace bude 200 Kč.

  1. Cenu za přepravu fakturujete klientovi přímo (např. jako součást hotelového účtu, součást zájezdu). Následně se provede fakturace mezi námi a vaší společností, zpravidla jednou měsíčně.
  2. Klient zaplatí v hotovosti nebo kartou řidiči vámi stanovenou cenu. Cena může odpovídat partnerské ceně nebo může být navýšena o vaši provizi, kterou si sami stanovíte. V tomto případě jsou provize evidovány a následně vyfakturovány.
  3. Klient zaplatí naši běžnou pultovou cenu za přepravu. Rozdíl je pak vaší provizí, jež je evidována a následně vyfakturována.

 

Způsoby objednávek

Veškeré služby zajišťujeme formou objednávek předem, nicméně i pokud potřebujete přistavení vozu okamžitě, běžně jsme schopni vůz v centru Prahy přistavit nejpozději do 15 minut. Objednávky lze realizovat online přes naše webové stránky, kdy je automaticky vytvořen účet, dále pak přes e-mail nebo telefonicky.

 

Dotazy

Náš hostel by měl zájem o levnou přepravu z ubytoven pro naše zahraniční hosty. Je uzavření spolupráce podmíněno objemem uskutečněných zakázek? Partnerské ceny jsou poskytovány pro klienty, kteří chtějí využívat naše přepravní služby opakovaně. Partnerské ceny nejsou zpravidla podmíněny počtem uskutečněných zakázek.

 

Výhody

Vozidla s maximálním stářím 5 let, třídy VW Passat, Škoda Superb, Audi A6 a Mercedes E.

Část vozového parku je označená pouze magnety. Magnety je možné odstranit, pokud si nepřejete, aby váš klient věděl, že je vezen jinou společností nebo pokud pořádáte firemní akci, kongres či svatbu.

Řidiči ovládající angličtinu, často i další světové jazyky.

Nadstandardní přístup řidičů ke klientovi – vždy ve společenském obleku, čistá auta a profesionální vystupování.

Řidiči čekající na klienty v příletové hale s cedulkou se jménem nebo se speciální cedulkou dle vašeho přání (např. pouze se jménem klienta, se jménem společnosti, s logem atp.). Řídíme se podle předpokládaného přistání letu – sledujeme online a přizpůsobujeme se momentální situaci.

Dispečink k dispozici 7 dní v týdnu, nonstop.

Fixní ceny – žádné nástupní poplatky či poplatky za čekání na semaforech.

Poskytnutí dětských sedaček zdarma.