Referenční dopisy od našich klientů

Hodnocení našeho servisu naleznete na následujících serverech Tripadvisor.comViatorFacebook, Getyourguide.com a Yelp.

Testimonials - Customers

Záruka spokojenosti

Spokojenost klientů je náš prvořadý cíl. Pokud nebudete spokojeni s poskytnutými službami, máte nárok na kompenzaci a samozřejmě na vrácení peněz.

Přízeň našich stálých klientů je nejlepším dokladem kvality poskytovaných služeb. Vážíme si toho, že zajišťujeme dopravu pro společnosti, jakými jsou například letecká společnost Wizzair, CK Fischer,  DHL, Tchibo Praha, Aero Vodochody, Schüco Česko a desítky další.

Bezplatná 4hodinová pěší túra po Praze ke každé přepravě zdarma.
CustomersDobry den, chtel bych vyjadrit spokojenost s dnesni dopravou vasi taxisluzbou. Vas ridic pan M. Reznicek prokazal plnou profesionalitu v jednani s zakaznikem, rychlym odvozem a vubec celkovym pristupem ke klientovi. Byl jsem velmi prekvapen, nebot pote, co jsem stravil cast roku v USA, kde jsou sluzby na velmi vysoke urovni, jsem tohle v Cechach opravdu necekal. Je videt, ze kredem Vasi spolecnosti je spokojeny klient a poskytovani sluzeb za prijatelnou cenu. Jeste jednou dekuji. S pozdravem Tomas Kolofik

Dobrý den,
V sobotu 01.02.2014 jsem zažila jedno z nejkrásnějších překvapení v mém životě. Mému příteli ve spolupráci s vámi se povedl zařídit nejluxusnější večerní zážitek už tak krásného celého dne. Samozřejmě, jste zvyklí vyzvedávat lidi u jejich domů ale když u bytu mého přítele čekal sympatický muž s nastartovaným autem, které jsem do té chvíle zažila z nejv ětší blízky 20 metrů, tak jsem byla jak opařená.
Chtěla bych vyzdvihnout chování vašeho řidiče. Neřekl jedno jediné slovíčko, které by se nehodilo, choval se profesioná ;lně, ale lidsky. Nebyli jsme pro něj jen nějací zákazníci, které má odvést z bodu A do bodu B. Byl milý a pozorný. Až mi ho chvílemi bylo líto, že musí poslouchat mé šílené výlevy nadšení. Vaše auto, nepopsatelně krásné, nepřepl&aac ute;cané vybavení, decentní, jemné. A také vyhlídková jízda. Viděli jsme všechny důležité krásy Prahy, Teda ve chvíli, kdy jsme byli schopni vnímat okolí a neprozkoumávat vni třek auta. Jízda byla navrhnutá skvěle.
Chtěla bych tedy vyjádřit, že jsem moc ráda za tento zážitek, který jste dotáhli k dokonalosti, když dva potrhlí mladí lidé vystoupí před vchodem do Státní opery. Budeme na tento den s přítelem moc vzpomínat. Přeji vám mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci. A doufám, že to s přítelem dotáhneme tak daleko, že si Vás objednáme na svatbu
Adamcová Alena

Dobrý den,
v sobotu 1. února 2014 jsem si objednal limuzínu Lincoln TC 120 v bílé barvě pro 2 osoby z Černého mostu do Státní opery vč. vyhlídkové jízdy centrem města.
Velice kladně hodnotím vaše služby již od počátku objednávky a komunikace po emailech. Samotná jízda byla fascinující a plynulá díky panu řidiči, který přesně na čas zazvonil a vyzvedl nás. Jeho vystupování hodnotíme též kladně, zvlášť jeho lidskou příjemnost a komunikaci.
I čistota interiéru auta a celého zevnějšku je chvályhodná, zvlášť v takovém počasí.
Děkujeme za skvělý zážitek.
Václav

Dobrý den,
velice bych celému týmu chtěla poděkovat za skvělý průběh celé naší akce.
Bylo mi velkým potěšením s vámi opět spolupracovat a za úspěch všech jízd můžeme rovněž vděčit vaší profesionalitě, vstřícnosti a flexibiitě.
Všechno klaplo do posledního detajlu a celá organizace všech transferů se velice vydařila.
Klienti byli velmi spokojení a nezaznamenali jsme žádné námitky.
Ještě jednou velké DÍKY a budu se těšit na další transfery s vámi 
Mějte se krásně a hezký víkend!!
Zdraví,
Petra

Dobry vecer, rad by sem se podekoval za supper service, flexibilitu a profesionalitu.
Vasi soferi to zvladaju aj napriek tomu ze nemavaju VIP zakaznikov a casto musia cakat z duvodu spozdeni ako vlakovych tak aj leteckych spojov.
Rad by som podakoval za tuto vecernu jazdu, ze ridic mi ustretovo vypomohol na hlavnom nadrazi nad ramec jeho povinnosti a dopomohol mi takto chytit posledny vlakovy spoj v poslednej minute- inak by som bol nuteny nekolik hodin na nadrazi stepovat a cekat na dalsi ranny spoj.
S pozdravom spokojneho zakaznika

Dobrý den, Chtěl bych touto cestou poděkovat p. Chleborádovi za vynikající servis pro naše klienty při jejich dopravě z Českého Krumlova do Prahy. Byli velmi spokojeni s čistotou vozu, s tím, že s nimi komunikoval anglicky a cestu jim zpestřil i popisem zajímavých míst okolo kterých projížděli a s celkově příjemnou a bezpečnou jízdou. S pozdravem, Pavel Stejskal

Dobrý den,
chci jenom chválit vaše služby. Měla jsem možnost vyzkoušet i konkurenci a za mírně nížší cenu, nabídli mnohem nižší úroveň.
Váš řidič byl profesionální, příjemný, měly jsme pocit, že jsme v dobrých rukou a přestože jsme cestovaly velmi brzy ráno, cestovalo se nám s pocitem bezpečí. To si myslím, že ocení každý zákazník.
Děkujeme Zdenka a Lu S.

Hezký večer, velice děkuji …cestuji často, ale lepší služby na českém trhu jen těžko hledat… Ještě jednou děkuji. Aleš Hromas

Dobrý den,
moc děkuji za zprostředkování limuzíny. Vše v pořádku „klaplo“.
Zvláštní poděkování patří panu řidiči limuzíny, který byl výborný a profesionální. I díky němu jsem si rozlučku se svobodu náramně užila.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Sandra Holubová

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za skvělý servis. Limuzína dorazila včas a pan řidič byl opravdu profesionál. Příjemný a ochotný!
Děkuji
S pozdravem
Veronika Hrazdirová (Hořejší)

DOBRÝ DEN,
TOUTO CESTOU VÁM CHCI JEŠTĚ JEDNOU PODĚKOVAT ZA SKVĚLÝ SERVIS, KDY JSEM SI PRONAJAL V SOBOTU A POTÉ I V NEDĚLI VAŠÍ LIMUZÍNU LINCOLN TC 120 BÍLÁ. MOC CHCI PODĚKOVAT PROFESIONÁLNÍM ŘIDIČŮM BEZVA ČISTÉMU VOZU A SKVĚLÉ DOCHVILNOSTI KDY ŘIDIČ ČEKAL NA NÁS S PŘEDSTIHEM JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI A BUDU VÁS URČITĚ DOPORUČOVAT MÍM KLIENTŮM S PŘÁTELSKÝM POZDRAVEM FRANTIŠEK JELÍNEK PRAHA ZBRASLAV

Dobrý den, chci poděkovat za velmi galantní a profesionální vystupování řidiče vaší společnosti,který mě vezl z letiště na hl. nádraží.Děkuji Jitka Hantkeová

Dobrý den,
Zatím jsem využil služeb vaší společnosti 3x, pokaždé jsem jel s jiným řidičem a vždy jsem byl maximálně spokojen. Rozhodně vás doporučím známým a rodině.
S pozdravem
Libor Inovecký

Dobrý den, dnes jsem měl tu čest využít Vaše služby a využít transfer na letiště limuzínou Lincoln 120. Sice si nepamatuji jméno řidiče, ale byli jsme nadšení jeho ochotou, příjemným vystupováním a smyslem pro humor. I obyčejná cesta se stala nevšedním zážitkem a velkým překvapením. Proto bych chtěl vyjádřit ještě jednou velké díky a hlavně panu řidiči. S pozdravem Ondřej Mazáč

Dobry den z Osla!
Musim Vam velice podekovat za bezvadny servis a oba ridici, kteri nas vezli byli opravdovi profesionalove!
Jeste jednou dekujeme ze bezva servis a budeme Vas vsude doporucovat (pracuji na zastoupeni CSA zde v Oslu, takze Vas dame na nase stranky:)) Pozdravy!
Irena Skudrnova

Jste super spolehlivý.Mluvila jsem s panem Ježkem a přijel s předstihem už ve 14 hod a již nakládají zavazadla.
Děkuji za vzornou spolupráci a srdečně zdravím
PhDr.Helena Tomanová

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala vašemu řidiči panu Davidovi za vzorné služby a pomoc při odjezdu našich klientů v sobotu dne 13.08.11
Na další spolupráci s Vaší společností se těší
Katarina Jeníčková majitelka cestovní incommingové kanceláře

Dobrý den
Chcela by som Vám velmi pekne podakovat za úžasný zážitok na ktorý nikdy nezabudneme a aj panu šoférovi za milú obsluhu a servis.
Zároveň by som Vás chcela informovat, že nakoniec som platila hotovostí.
Ešte raz Vám dakujem a služieb Vašej spoločnosti určite ešte využijeme.
S pozdravom pekného dna
Bérešová Lucia

Vážení,
dovolte, abych touto cestou poděkovala za Vámi poskytnutou přepravu z letiště do místa bydliště.
Vzhledem k tomu, že jsem Vaši službu přepravy využila dne 11. 9. 2010 v pozdních nočních hodinách poprvé , byla jsem v očekávání na průběh služby. Musím říci, že jsme byly spolu s přítelem velmi mile překvapeni spolehlivostí a způsobem jak je Vaše služby zajišťována. Prostě jedním slovem, nemělo to chybu. Proto ještě jednou co nejsrdečněji děkujeme. Zároveň nesmírně oceňujeme příjemné a ochotné jednání Vašeho řidiče pana Vladimíra, který nás přepravoval. I jemu patří náš dík. Plně oceňujeme Vaši službu, ještě jednou srdečně děkujeme a přejeme mnoho zdaru ve Vašem dalším podnikání.
Pevně doufám, že jsem ji nevyužila naposled.
S pozdravem
Ing. Alena Spejchalová

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší firmě za poskytnuté služby.
Ve středu 14.7.2010 nás vezl Váš řidič od Hornbachu na letiště. Zvládl výborně složitou cestu, hustý provoz, nečekané překážky / havárie na trase /, poradil si i s přáním malého vnuka na zastavení, byl i dobrým společníkem, který má přehled o kultuře, politice.Jeho jednání ve vztahu k zákazníkovi lze jen pochválit.
Příjmení si bohužel nepamatuji, jmenoval se Honza.
Přeji Vaší firmě více takových řidičů a šťastné kilometry bez nehod. Budeme -li v budoucnu potřebovat odvoz, určitě se na Vaši firmu obrátíme.
Mgr. Eva Bártová

Zdravím a chci poděkovat za skvělou a spolehlivou službu. Kolem půlnoci ze 23. na 24.6. řidič trpělivě čekal na letišti, byl velmi slušný, jel plynule, pomohl se zavazadly. Hezké léto, Miloslava Brázdová

Dne 24.4.2010 jsme již počtvrté využili služeb Vaší firmy a Vašich řidičů a chtěli bychom Vám vyjádřit spokojenost (většinou lidi jenom nadávají). Nejedná se jen o včasné připravení vozidel, jednání řidičů, ale i všeobecnou komunikaci s klientem, která funguje i ze zahraničí, kdy obzvláště někdy klient potřebuje ujištění, že vše „klapne“, což jsme ocenili zvláště v sobotu, kdy jsme se kvůli výbuchu sopky a zrušení letů vraceli v jinou hodinu, jiným spojem a z jiné země, než bylo dohodnuto.
Takže ještě jednou díky.
Ivana a Vladimír Hermanovi

Dobrý den,
Velmi děkujeme za opětovné perfektní služby a přístup Vaší společnosti. Opětovně jste prokázali, že v tomto oboru jste prostě jedničkou na trhu a rádi Vás příště využijeme,
prosím o zaslání faktury. děkuji Pirkl

Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za velmi profesionální přístup Vaších řidičů a za perfektní servis, který nám byl poskytnut Prague Airport Transfers. Tuto službu jsme využili v roce 2009 po 3x a vždy jsme byli spokojeni. Přejeme hodně úspěchů Vaší společnosti a hodně spokojených zákazníků v roce 2010. Vaše služby jistě v budoucnosti opět využijeme. Se srdečným pozdravem Radim a Jolana Prokešovi.

Dobrý deň,
Ďakujeme za Vaše služby. Nočný odvoz cestujúcich z letiska prebehol úspešne. Cestujúci boli dopravení na hlavné nádražie k blízkemu hotelu, kde boli veľmi ochotní ubytovať cestujúcich do odchodu vlaku. Takže všetko dobre dopadlo a dovolenkári úspešne docestovali domov. Keď budeme potrebovať odvoz, určite sa na Vás znova obrátime.
Ďakujeme. S pozdravom
Krajmer, Krajmerová

Dobry den,
rada bych podekovala Vasi agenture za poskutnute sluzby, zejmena ridici panu Romanovi, ktery me dopravil dne 3. ledna 2010 z Prahy hlavni nadrazi na Ruzynske letiste, za jeho pomoc se zavazadlem az k vozu a jeho profesionalni a vstricny pristup. A take za vstricny pristup slecny na dispecinku Vasi spolecnosti, za kladne vyrizeni me rezervace. Mohu Vas ujistit, ze Vase sluzby budu nadale vyuzivat a doporucim Vas sirokemu okruhu mych pratel.
Jeste jednou dekuji.
S pozdravem
Andrea Pleskacova
Bolton, Greater Manchester
UK

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za velmi spolehlivou službu transferu z letiště do místa mého pražského bydliště a zpět na letiště. Zcela profesionální přístup vašich řidičů, příjemné a milé vystupování, dochvilnost, pohodlí vozů, cena transferu je pro mě zárukou vynikající kvality vašich služeb, kterých nepřestanu využívat, naopak je budu doporučovat svým přátelům. S přáním dalších podnikatelských úspěchů v nadcházejícím roce 2010
Hana Slavíčková, Madrid

Dobrý den,
děkuji za zajištění přepravy na letiště dne 8. října 2009.
Dále bych chtěla poděkovat za perfektní zorganizování odvozu z letiště, kde objednávka 2 aut byla realizována pouze přes sms.
Oba řidiči čekali v příletové hale ve 3 hodiny ráno a odvezli nás domů.
Skvělý servis !!
Hezký den celému týmu.
S pozdravem
Lenka Hašková

Dobry den, rada bych podekovala panu taxikari, ktery me ve stredu 14/10 vezl z letiste na ul. U Rajske zahrady a zpet. Mela jsem vazne malo casu se z letiste dostat takovou dalku, ale diky sikovnosti pana taxikare se vse povedlo, ja nemeskala a jeste jsem prijela o neco driv na letiste.
Rada bych podekovala vasi spolecnosti za perfektni servis a sluzby. Rada se priste na vasi spolecnost obratim. Super cena a sluzby.
Se srdecnymi pozdravy Nikola Malonu

Dobrý den,
Děkuji Vám za přepravu na letiště a zpět. Jezdím s Vámi pravidelně už cca 3 roky. Služby jsou vždy na dobré úrovni. Dnes jsem byl, ale velmi mile překvapen profesionalitou a úrovní Vašeho řidiče při cestě z letiště. Tento email berte jako pozitivní ohlas na Vaše služby.
Ještě jednou děkuji a s pozdravem,
Marek Novotný

Musím vyslovit uznání za vaše služby. To, co inzerujete na stránkách, platilo do puntíku. Váš řidič musel čekat, přesto byl příjemný, ochotný a rychlý, dohodnutá cena platila. Byl to jeden z mála světlých zážitků v Praze, která zklamala – mé hosty ošidil hned příští taxikář o nemalou částku. Ráda vás doporučím komukoli a ještě jednou děkuji. Silvie Lecikova

Dobrý den, službu Prague Airport Transfers jsem využil poprvé a určitě se k Vaší firmě budu vracet a doporučovat ji. S objednáním i vlastní dopravou nebyl nejmenší problém, přes mou obavu i objednání přes SMSku z Turecka proběhlo bez nejmenších komplikací. Oba řidiči byli velice ochotní, auta v perfektním stavu a dostatečná i pro poněkud „nadstandardní“ množství zavazadel naší čtyřčlenné rodiny.
Musím vyjádřit své velké díky.
Michal Taufer

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Vašim pracovníkům – Štěpánce, která měla službu 4.6.09 do půlnoci a řidiči Tomáši Vlkovi.
Oba nám velice vyšli vstříc při řešení naší dopravy z letiště v Ruzyni a to i přesto, že se vyskytly určité informační potíže ze strany letiště.
Děkuji za celou naši skupinu a v budoucnu Vašich služeb určitě využijeme, stejně jako je budeme doporučovat dále.
S pozdravem
Kateřina Švagrová

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za velmi profesionální přístup Vaších řidičů a za perfektní servis, který nám byl poskytnut Vaší společnosti. Tuto službu jsme našli na internetu a využili jsme ji poprvé s to se vší spokojeností. Přejeme hodně úspěchů Vaší společnosti a hodně spokojených zákazníků. Vaše služby jistě v budoucnosti využijeme. Se srdečným pozdravem Prokešovi.

Dobry den, chtel bych vyjadrit spokojenost s dnesni dopravou vasi taxisluzbou. Vas ridic pan M. Reznicek prokazal plnou profesionalitu v jednani s zakaznikem, rychlym odvozem a vubec celkovym pristupem ke klientovi. Byl jsem velmi prekvapen, nebot pote, co jsem stravil cast roku v USA, kde jsou sluzby na velmi vysoke urovni, jsem tohle v Cechach opravdu necekal. Je videt, ze kredem Vasi spolecnosti je spokojeny klient a poskytovani sluzeb za prijatelnou cenu. Jeste jednou dekuji. S pozdravem Tomas Kolofik

Dobry vecer, rada bych vam podekovala za skvely servis ze 17.12. 2008. Slo o prepravu z letiste na Hlavni nadrazi k vlaku, co odjizdel ve 13.09. Slo o minuty, ale vas ridic delal maximum, abychom vlak stihli a tak se i stalo. Jen jsem dosedli a vlak se rozjel. Urcite vyuzijeme vasich sluzeb i v budoucnosti. S pozdravem Veronika Smith

Děkuju Vám za velmi profesionální přistup Vaších řidiču .Měl jsem hodinové spoždění z Londýna a přes to na mě čekal usměvavý řidič.Díky Vám jsem změnil nazor na „přepravní službu z letiště. David Chalk, UK

Dobrý den, dovolte mi Vám poděkovat za příjemnou spolupráci při organizování přepravy pro naši zahraniční delegaci. V budoucnu, při pořádání podobných akcí, si dovolím Vás opět oslovit. Děkuji Vám, přeji příjemné dny ! koryna nábytek, a.s.

Dobrý den, v srpnu jsem využila služby vaší agentury a nechala se zavést z centra na letiště. Chci Vám, sice se zpožděním, ale o to více poděkovat za bezvadný servis. Komunikace pomocí emailu i telefonu byla bezvadná a také řidič p. Jiří nás vyzvedl vždy včas a přesně. Když jsem svým známým vyprávěla, že jsem službu našla na internutu, divili se, že někdo může takto bezva fungovat, říkali, že jsem měla štěstí. V každém případě, Vaši službu budu dále doporučovat, udržte si výborný standart a přeji Vám hodně spokojených klientů. Srdečně zdravím. Alena Janáčková

Dobrý den, vše proběhlo naprosto bezvadně, díky! S přátelským pozdravem, Petr Dáňa

Vážený pane Kapičko, chtěla bych pochválit průběh první půlky objednávky, vše fungovalo. Pan řidič jel bravurně, hovořil, jen když byl tázán, a choval se vzorně. Děkuji vám. S pozdravem Anežka Fulínová

Vážený pane Kapičko, nevím, zda jsem se zvolil pravého adresáta mého mailu, ale Vy jste byl podepsán pod potvrzením rezervace (Referenční číslo rezervace: 51807), takže píši Vám. Jinak mail předejte tam, kde to bude mít význam. Uplynul týden, než jsem se ke své reakci dostal, ale to určitě není pozdě. Budu stručný: 1. Vaše služba je prostě skvělá 2. Potvrzení rezervace s garancí dlouho dopředu a s nabídkou případných změn až do doby realizace -to se asi lépe vymyslet nedá. 3. Pevné ceny pro určitá pásma zvyšují důvěryhodnost zákazníka vůči provozovateli -odpadají nechutné tahanice a dohady s tzv. taxikáři po skončení akce. 4. TEĎ TO PODSTATNÉ: Moje objednávka byla vyřízena k plné spokojenosti, řidič pan Petr Málek byl na místě včas a ještě předtím poslal SMS s ujištěním, že určitě přijede.Byl velmi ochotný i při pomoci se zavazadly a choval se velmi vlídně, i když bylo po půlnoci. Pokud Vám to takto funguje v převážné míře, nic podstatného neměňte a brzy nastane situace, kdy běžní taxikáři budou na letišti moci pouze počítat počet vašich přijíždějících a odjíždějících vozů. Už Vám dělám reklamu mezi přáteli, ale také ve firmě, kde pracuji. Přeji hodně úspěchů. Věřím, že se takto nevyjadřuji naposled. S pozdravem pro Vás a pana Málka Jaromír Šín

Dobrý den, děkujeme za využití Vaši taxi služby, byli jsme velice spokojeni s Vaším servisem .Máme v planu Vás využívat častěji a rozhodně Vás budeme doporučovat. S pozdravem Podmanička

Dobrý den paní Alexandro. Chtěl jsem vám jenom napsat, že všechno klaplo podle plánu. Trošku nám pršelo, ale nevadilo to. Všichni byli překvapeni a moc si jízdu užili. Paní květinářce prosím vyřiďte moje poděkování za nádhernou kytici. Ještě jednou velice děkuji a přejí krásný den. S pozdravem Ing. Vladimír Korenc Generální ředitel a místopředseda představenstva společnosti ELCOM, a.s.

Dobrý deň, radi by sme sa touto cestou poďakovali za perfektný a profesionálny prístup p.Georga, ktorý nás viezol z letiska aj späť na letisko, pri našej návšteve Prahy v dňoch 30.04. – 05.05.2008. Boli sme veľmi milo prekvapení jeho ochotou a prístupom k zákazníkom, pri našej najbližšej návšteve Prahy určite radi využijeme služby Vašej spoločnosti a menovite p. Georga. Takisto prosím mu odovzdajte naše pozdravy a obzvlášť od nášho syna Riška, ktorému sa veľmi páčil, pre jeho kamarátsky prístup k deťom. M. Patassyová Bratislava

I would like to thank you and your drivers for an excellent and efficient airport transfer service during our stay last week.. It was our first visit to your wonderful city and will definitely recommend your transfer service to colleagues, friends travelling to Prague in the future. We took advantage of the guided walking tour which was brilliant. Would you please extend our thanks to the drivers and to the tour guide.. Many thanks and Happy New Year to you all. Kind regards, Sue and Graham England posted on 29/12/2008

Dobry den, byli jsme v Praze od 10. do 13. dubna 2008. Jeste jednou chceme podekovat pana Georga za vybornou sluzbu zakaznikum. Moc jsme v Evrope cestovali, a nikdy driv jsme nedostali tak prijemnou a dobrou sluzbu. Podle nasi zkusenosti on je vyborny zamestnany ve Vase firme. Kdyz priste priletime do Prahy, budeme pana Georga a Vasi firmu kontaktovat. Moc dekujeme a prejeme Vam hezke jaro! S pozdravem z Helsink, Salla Frydrychová a Jukka Luukkanen

Dobrý den, včera ráno jsme využili vašich služeb,předem objednanách mailem a byli jsme opravdu spokojeni.Děkuji.Čechová

Vážený pane Kapička, ráda Vám píši, že jsme byli velmi spokojeni s Vaší službou. Váš řidič pan Mitar byl na místě včas, velmi ochotný a přátelský. Během cesty na letiště nám nabídl, že na nás počká i po příletu a tím nám všem zjednodušil návrat domů. Obě cesty proběhly bez nejmenších problémů. Moc Vám děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků. Samozřejmě, že Vás všude budu doporučovat. S přátelským pozdravem Dana Dvořáková

Dobrý den,chtěli bychom vám velice poděkovat za vašeslužby.9.9. jsme měli mít přílet z Manchestru ve 20,45 let LS 887,ale letadlo mělo 2 hod. zpoždění.Už jsme nevěřili,že stihneme už objednaný vlak do Ostravy z Hlavního nádraží,ale váš zaměstnanec udělal vše pro to ,abychom to stihli a ještě nás navedl na správné nástupiště.Bohužel jsme si nezapamatovali jeho jméno,ale máme čís.jeho telefonnu.Velice děkujeme vám a zvláště vašemu zaměstnaci,který byl velice ochotný. Zdraví manželé KUBOVI z Opavy

Dobry den, Chteli bychom timto moc podekovat panu řidiči Machkovi. Jezdime s nim vždy, když jedeme do CR a pote zpet na letište. Ma vždy nachystane sedačky pro děti, jezdi včas, je opravdu profesional ve svém oboru. Děkujeme. Wojdylovi

Dobry den pane Kapicka, Chtela bych vam podekovat za perfektni servis, ktery nam byl poskytnut Vasi spolecnosti. Nas let mel zpozdeni jednu hodinu, ani jsem nedoufala, ze nekdo jeste bude na nas cekat, ale presto na nas cekal velmi prijemny mlady muz, byla jsem velice prijemne prekvapena. Jeste jednou mnohe dik za vasi sluzbu. S pozdravem a pranim vse nej v novem roce Katerina Stefanakova Vážený pane Kapička, děkuji Vám tímto za sebe i manžela za vynikající práci Vašeho pana řidiče.

Vážený pane řediteli! Dobrý den,chtěl bych Vám poděkovat za vaše služby,za to-s jakým servisem a profesionalitou tyto služby zprostředkováváte. Vím,právě pro tuto dobu by toto mělo být jistým standardem,ale realita není v tomto až tak příznivá,a Vaše firma mě v tomto ohledu příjemně překvapila. Zároveň bych chtěl vyzdvihnout to,s jakou ochotou, a s jakou profesionalitou se ke mně chovala velice sympatická slečna(nebo paní) operátorka Lucie. Děkuji za to jakou práci Vaše firma odvádí a přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a zdaru a mnoho dalších spokojených zákazníků. S Pozdravem Michal Šebele

Vazeny pane, pani, Dovolte mi abych vyjadrila me diky za bezpecnou prepravu z letiste Ruzyne do Jihlavy, 30.7. 07 vecer. Mluvila jsem s moji babickou pani Blankou Vikovou a ta nesetrila chvalou nad serioznosti, pozornosti a usluznosti vaseho ridice pana Petra, kteremu bych touto cestou jeste jednou chtela podekovat hlavne za to ze byl tak prijemny a dokonce ji pomohl i se zavazadly az k domu, coz je hlavne pozde vecer absolutne fantasticke. Jeste jsem se s tak vynikajici prepravni sluzbou v Cechah nesetkala, proto chci dodat, ze s radosti vyuziji vasich sluzeb znovu a take vas doporucim vsem znamym kteri pravidelne cestuji do Prahy. Se srdecnym pozdravem. Tamara Brown

Dobry den pane Kapicka, Chtela bych vam podekovat za perfektni servis, ktery nam byl poskytnut Vasi spolecnosti. Nas let mel zpozdeni jednu hodinu, ani jsem nedoufala, ze nekdo jeste bude na nas cekat, ale presto na nas cekal velmi prijemny mlady muz, byla jsem velice prijemne prekvapena. Jeste jednou mnohe dik za vasi sluzbu. S pozdravem a pranim vse nej v novem roce Katerina Stefanakova Vážený pane Kapička, děkuji Vám tímto za sebe i manžela za vynikající práci Vašeho pana řidiče.

Dobrý den, děkuji za potvrzení objednávky. Vaše společnost nás vezla již při příletu z letiště před měsícem – a tímto vám také chci poděkovat za perfektní službu. Byl použit mikrobus a bylo to na zavazadla „tak akorát“. Omlouvám se za tuto připomínku, děkuji a jsem s pozdravem Šimková

Dobrý den. V červenci jsem se svou rodinou využila Vašich služeb pro cestu na pražské letiště a po příletu opět pro cestu na vlakové nádraží do centra Prahy. Byli jsem velmi překvapeni vysokou úrovní a zejména profesionálním přístupem Vašeho řidiče p. Fiferny. Jsem ráda, že Vás mohu doporučit všem svým přátelům a známým. S přáním mnoha úspěchů ve Vaší práci Mgr. Soňa Kolková

Dobrý den paní Divišová a pane Kapička. Děkuji Vám za perfektní služby a velice příjemné a vstřícné řidiče. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Za novomanžele Sońa Průšová