Efektivní, spolehlivé a vynikající služby

Vozový park, který máme, je pohodlný a levný a spolehlivý způsob dopravy mezi letištěm Praha a dalšími lokalitami.

Naše vozy jsou čisté, luxusní, pohodlné a nekuřácké. Všem našim zákazníkům nabízíme špičkové služby.

V současné době máme vozový park cca 150 vozidel. Většinou se skládá z vozů sedan, kde se pohodlně usadí čtyři cestující; V naší nabídce sedanů jsou Škoda Superb, VW Passat a Mercedes E.

Naše minibusy, jako jsou VW Transporter, Mercedes Viano, VW Caravelle a Mercedes Vito, mohou přepravit až osm cestujících najednou.

Větší minibusy, např. Mercedes Sprinter, mohou přepravit až 20 cestujících. Mercedes-Turismo často využíváme pro autobusové transfery , kde může cestovat dohromady až 49 cestujících.

Máme také VIP vozidla pro různé počty cestujících. Máme obchodní a manažerské limuzíny jako Mercedes E a Mercedes třídy S, kde se tři až čtyři pasažéři mohou posadit luxusně. Naše flotila prodloužených limuzín zahrnuje Lincolna TC120 (maximálně 8 cestujících), Lancii Thema (maximálně 8 cestujících), Cadillac (maximálně 17 cestujících) a Hummer 200 (maximálně 17 cestujících).

A nebojte se o bezpečnost aut. Abyste věděli, všechna naše vozidla jsou kompletně pojištěna v rámci systému veřejné odpovědnosti.

Galerie naší flotily

Náš vozový park

Mercedes E

Náš vozový park

Náš vozový park

Náš vozový park

Některá vozidla disponují moderními technologickými nástroji, jako jsou wi-fi hotspoty, aby byla vaše jízda plynulejší a zábavnější. A samozřejmě jsou zdarma k použití.

Vozidla přijímají hlavní debetní a kreditní karty s platebními terminály ve vozidle.